Wskazówki

Sprawdź na profilu danej restauracji - jaki rabat udostępnia, w jakie dni tygodnia rabat obowiązuje, czy konieczna jest telefoniczna rezerwacja stolika, ile osób może skorzystać z rabatu za okazaniem jednej karty oraz czy promocja obowiązuje również na napoje.

W przypadku konieczności telefonicznej rezerwacji, poinformuj przez telefon obsługę, że skorzystasz z karty FoodieCard.

Poinformuj o tym obsługę również bezpośrednio przed złożeniem zamówienia, tak aby umożliwić jej zaksięgowanie rabatu - niezależnie od tego jaki system rozliczeniowy restauracja posiada.

Pamiętaj przy tym, że rabat FoodieCard obejmuje w całości stałą część menu, jednak nie łączy się z innymi promocjami oraz ofertami specjalnymi przygotowanymi przez restauratora (dania dnia, zestawy lunchowe itp.).

Uprawnienia do rabatu nie dotyczą także posiłków zamawianych na wynos (chyba, że na profilu danej restauracji jest wyraźnie wskazana taka możliwość).


Twoja karta

Dołącz do klubu FoodieCard
  • rabat w restauracjach do 50%
  • podróże kulinarne
  • degustacje


Dubliner Irish Pub

ul. Św. Marcin 80/82
60-809 Poznań
telefon: 61 851 01 69
e-mail: pub@dubliner.com.pl
internet: www.dubliner.com.pl


Warunki rabatu:


* Wyłączone z promocji dni okolicznościowe: walentynki, dzień kobiet.

Typ kuchni: irlandzka

Serdecznie zapraszamy do irladzkiego pubu THE DUBLINER IRISH PUB, znanego wszystkim ze znakomitych trunków i wybornych piw irlandzkich.

Można tu zjeść wspaniały obiad czy kolację, a karta dań wygląda tak jak w dobrej restauracji. Cały ten kulinarny spektakl dzieje się we wspaniałych wnętrzach, których wyposażenie przyjechało prosto z Dublina.

Wieczorami gra muzyka na żywo i wspaniale jest wtedy spędzić czas ze szklanką piwa Guinness, lub irlandzkiego Cidera. Na miłośników whisky czeka z kolei obficie zaopatrzony bar.

The Dubliner Pub to doskonałe miejsce na organizację spotkań firmowych, szkoleń i bankietów i wesel (około 100 miejsc siedzących, optymalna ilość gości zapraszanych na bankiety - 150 osób!)

Miłośnikom sportowych emocji proponujemy SPORT NA WIELKIM EKRANIE! Dla studentów również zarezerwowaliśmy wolny czas. W poniedziałki dla studentów mamy atrakcyjne ceny na piwo, a do tego można pobawić się wraz ze studenckim zespołem.

Zapraszamy rownież do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku.

** Z kartą FoodieCard 50% rabat obowiązuje we wtorki i niedziele, przy czym w niedziele taki sam rabat obowiązuje także i bez karty.