Wskazówki

Sprawdź na profilu danej restauracji - jaki rabat udostępnia, w jakie dni tygodnia rabat obowiązuje, czy konieczna jest telefoniczna rezerwacja stolika, ile osób może skorzystać z rabatu za okazaniem jednej karty oraz czy promocja obowiązuje również na napoje.

W przypadku konieczności telefonicznej rezerwacji, poinformuj przez telefon obsługę, że skorzystasz z karty FoodieCard.

Poinformuj o tym obsługę również bezpośrednio przed złożeniem zamówienia, tak aby umożliwić jej zaksięgowanie rabatu - niezależnie od tego jaki system rozliczeniowy restauracja posiada.

Pamiętaj przy tym, że rabat FoodieCard obejmuje w całości stałą część menu, jednak nie łączy się z innymi promocjami oraz ofertami specjalnymi przygotowanymi przez restauratora (dania dnia, zestawy lunchowe itp.).

Uprawnienia do rabatu nie dotyczą także posiłków zamawianych na wynos (chyba, że na profilu danej restauracji jest wyraźnie wskazana taka możliwość).


Twoja karta

Dołącz do klubu FoodieCard
  • rabat w restauracjach do 50%
  • podróże kulinarne
  • degustacje


Maltanka

ul. Jana Pawła II 1
61-131 Poznań
telefon: 735 720 120
e-mail: restauracja@maltanka.com
internet: www.maltanka.com


Warunki rabatu:


* Wyłączone z promocji dni okolicznościowe: walentynki, dzień kobiet, weekend majowy.

Typ kuchni: polska, europejska

W Poznaniu, w miejscu gdzie dawno, dawno temu przechadzali się zakonnicy Maltańscy, a dziś spacerują Goście i Poznaniacy, gdzie ciuchcia rozpoczyna swą podróż do ZOO znajduje się restauracja Maltanka.

Restauracja o miłym klimacie i widokiem na jezioro za oknem.

Będąc głodnym znajdziesz tu pyszne przekąski i obiady, będąc spragnionym znajdziesz napojów bez liku, a i z ukochaną osobą wypijesz aromatyczną kawę oraz spędzisz miło czas.

Restauracja Maltanka mieści się w malowniczo położonym budynku w stylu pruskim, w przepięknej okolicy tuż nad jeziorem Malta, na miejskim terenie rekreacyjnym, niemalże w centrum Poznania. Ważnym atutem jest prosty i dogodny dojazd oraz duży, bezpłatny parking. Restauracja jest czynna cały rok, a w okresie letnim dodatkowo czynny jest ogródek. W menu można znaleźć głównie tradycyjne potrawy takie jak: kotlet schabowy, de volaille, polędwiczki po cesarsku, dania z ryb i drobiu, makarony i pierogi, zupy: krem, gulaszowa, żurek, chłodniki, desery, lody, napoje, piwo, alkohole i drinki.

Oferujemy usługi w zakresie cateringu, przygotowaniu i obsługi imprez firmowych i rodzinnych oraz wycieczek szkolnych. Zapewniamy doskonałą kuchnię, profesjonalną obsługę i świetną atmosferę wspólnego posiłku i zabawy.

** Po wcześniejszym kontakcie telefonicznym istnieje możliwość zarezerwowania stolika na więcej aniżeli 12 miejsc.