Wskazówki

Sprawdź na profilu danej restauracji - jaki rabat udostępnia, w jakie dni tygodnia rabat obowiązuje, czy konieczna jest telefoniczna rezerwacja stolika, ile osób może skorzystać z rabatu za okazaniem jednej karty oraz czy promocja obowiązuje również na napoje.

W przypadku konieczności telefonicznej rezerwacji, poinformuj przez telefon obsługę, że skorzystasz z karty FoodieCard.

Poinformuj o tym obsługę również bezpośrednio przed złożeniem zamówienia, tak aby umożliwić jej zaksięgowanie rabatu - niezależnie od tego jaki system rozliczeniowy restauracja posiada.

Pamiętaj przy tym, że rabat FoodieCard obejmuje w całości stałą część menu, jednak nie łączy się z innymi promocjami oraz ofertami specjalnymi przygotowanymi przez restauratora (dania dnia, zestawy lunchowe itp.).

Uprawnienia do rabatu nie dotyczą także posiłków zamawianych na wynos (chyba, że na profilu danej restauracji jest wyraźnie wskazana taka możliwość).


Twoja karta

Dołącz do klubu FoodieCard
  • rabat w restauracjach do 50%
  • podróże kulinarne
  • degustacje


Al Capone Restauracja Pizzeria

ul. 28 Czerwca 1956 r. 187
61-485 Poznań
telefon: 502 804 914
e-mail: alcapone.poznan@gmail.com
internet: www.alcapone.com.pl


Warunki rabatu:


* Wyłączone z promocji dni okolicznościowe: walentynki, dzień kobiet, weekend majowy.

Typ kuchni: włoska, amerykańska

Restauracja Pizzeria Al Capone to miejsce, w którym rządzi dobre jedzenie i przyjazna atmosfera.

Specjalnością naszego lokalu jest bez wątpienia pizza, której nie powstydziłby się sam boss chicagowskiej mafii! Sekretem pizzy jest ciasto wyrabiane według własnej receptury, strzeżonej przez nas lepiej niż Al Capone podczas pobytu w Alcatraz.

W menu znajdą Państwo także inne specjały kuchni włoskiej oraz amerykańskiej. Do przygotowania dań używamy wyłącznie świeżych i naturalnych produktów. Wszystkie potrawy przyrządzamy własnoręcznie z prostej przyczyny - daje nam to gwarancję wysokiej jakości, a poza tym nikt nie zrobi tego lepiej niż my!

Jeżeli chcą Państwo dobrze zjeść, a zarazem poczuć gangsterski klimat lat 20’ i 30’ zapraszamy do lokalu przy ul. 28 czerwca 1956 r. 187.

** Dla Użytkowników karty restauracja wprowadziła także specjalną zniżkę - 15% na dania na wynos oraz z dowozem (strefa i warunki dowozu na stronie www).