Wskazówki

Sprawdź na profilu danej restauracji - jaki rabat udostępnia, w jakie dni tygodnia rabat obowiązuje, czy konieczna jest telefoniczna rezerwacja stolika, ile osób może skorzystać z rabatu za okazaniem jednej karty oraz czy promocja obowiązuje również na napoje.

W przypadku konieczności telefonicznej rezerwacji, poinformuj przez telefon obsługę, że skorzystasz z karty FoodieCard.

Poinformuj o tym obsługę również bezpośrednio przed złożeniem zamówienia, tak aby umożliwić jej zaksięgowanie rabatu - niezależnie od tego jaki system rozliczeniowy restauracja posiada.

Pamiętaj przy tym, że rabat FoodieCard obejmuje w całości stałą część menu, jednak nie łączy się z innymi promocjami oraz ofertami specjalnymi przygotowanymi przez restauratora (dania dnia, zestawy lunchowe itp.).

Uprawnienia do rabatu nie dotyczą także posiłków zamawianych na wynos (chyba, że na profilu danej restauracji jest wyraźnie wskazana taka możliwość).


Twoja karta

Dołącz do klubu FoodieCard
  • rabat w restauracjach do 50%
  • podróże kulinarne
  • degustacje


Pierogarka

ul. Garncarska 2
61-817 Poznań
telefon: 511 800 510
e-mail: pierogarka@gmail.com
internet: www.pierogarka.pl


Warunki rabatu:


* Wyłączone z promocji dni okolicznościowe: walentynki, dzień kobiet, weekend majowy.

Typ kuchni: polska

"Pierogarka" to nazwa mająca symbolizować maszynkę do robienia pierogów. Jednak wszystkie pierogi zrobione w naszym lokalu są wykonane ręcznie według starannie dopracowanej rodzinnej receptury.

Wiele lat zajęło naszej rodzinie dopracowanie do perfekcji lekkości ciasta i smaku farszy, które wykorzystujemy do produkcji pierogów na szerszą skalę, niż tylko na uroczystości rodzinne.

Dziś dajemy Państwu możliwość rozsmakowania się w naszej prawdziwej domowej kuchni. W naszym szerokim menu oprócz pierogów znalazły się również takie pozycje jak naleśniki, placki ziemniaczane, krokiety, do których wspaniale smakuje polski czerwony barszcz.

Co dzień dla naszych gości mamy również świeżo gotowaną zupkę, która dobrze rozgrzeje w jesienne lub zimowe popołudnie.