Wskazówki

Sprawdź na profilu danej restauracji - jaki rabat udostępnia, w jakie dni tygodnia rabat obowiązuje, czy konieczna jest telefoniczna rezerwacja stolika, ile osób może skorzystać z rabatu za okazaniem jednej karty oraz czy promocja obowiązuje również na napoje.

W przypadku konieczności telefonicznej rezerwacji, poinformuj przez telefon obsługę, że skorzystasz z karty FoodieCard.

Poinformuj o tym obsługę również bezpośrednio przed złożeniem zamówienia, tak aby umożliwić jej zaksięgowanie rabatu - niezależnie od tego jaki system rozliczeniowy restauracja posiada.

Pamiętaj przy tym, że rabat FoodieCard obejmuje w całości stałą część menu, jednak nie łączy się z innymi promocjami oraz ofertami specjalnymi przygotowanymi przez restauratora (dania dnia, zestawy lunchowe itp.).

Uprawnienia do rabatu nie dotyczą także posiłków zamawianych na wynos (chyba, że na profilu danej restauracji jest wyraźnie wskazana taka możliwość).


Twoja karta

Dołącz do klubu FoodieCard
  • rabat w restauracjach do 50%
  • podróże kulinarne
  • degustacje


Restauracja Hotelu Max

ul. Kościuszki 79
62-030 Luboń
telefon: 61 810 43 40
e-mail: hotelmax@hotelmax.com.pl
internet: www.hotelmax.com.pl/restauracja


Warunki rabatu:


* Wyłączone z promocji dni okolicznościowe: walentynki, dzień kobiet, święta wielkanocne i bożego narodzenia, sylwester.

Typ kuchni: polska, europejska

Restauracja Hotelu Max zaprasza kusząc wykwintnym smakiem oraz różnorodnością dań kuchni polskiej i europejskiej.

Specjalnością naszej restauracji są steki z polędwicy wołowej z aromatycznymi sosami (kaparowo-oliwkowym, gorgonzola lub pieprzowym), które zadowolą nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Starannie dobrane receptury, miła atmosfera, profesjonalna obsługa oraz urokliwe wnętrze sprawią, że będą Państwo zadowoleni z wizyty w Hotelu Max i z przyjemnością będą do nas wracać.