Wskazówki

Sprawdź na profilu danej restauracji - jaki rabat udostępnia, w jakie dni tygodnia rabat obowiązuje, czy konieczna jest telefoniczna rezerwacja stolika, ile osób może skorzystać z rabatu za okazaniem jednej karty oraz czy promocja obowiązuje również na napoje.

W przypadku konieczności telefonicznej rezerwacji, poinformuj przez telefon obsługę, że skorzystasz z karty FoodieCard.

Poinformuj o tym obsługę również bezpośrednio przed złożeniem zamówienia, tak aby umożliwić jej zaksięgowanie rabatu - niezależnie od tego jaki system rozliczeniowy restauracja posiada.

Pamiętaj przy tym, że rabat FoodieCard obejmuje w całości stałą część menu, jednak nie łączy się z innymi promocjami oraz ofertami specjalnymi przygotowanymi przez restauratora (dania dnia, zestawy lunchowe itp.).

Uprawnienia do rabatu nie dotyczą także posiłków zamawianych na wynos (chyba, że na profilu danej restauracji jest wyraźnie wskazana taka możliwość).


Twoja karta

Dołącz do klubu FoodieCard
  • rabat w restauracjach do 50%
  • podróże kulinarne
  • degustacje


Sorrir

ul. Ratajczaka 18d
61-815 Poznań
telefon: 696 488 840
e-mail: cafe@sorrir.pl
internet: www.sorrir.pl


Warunki rabatu:


* Wyłączone z promocji dni okolicznościowe: walentynki, dzień kobiet, weekend majowy.

Typ kuchni: brazylijska

Sorrir to pierwsza w Polsce i Poznaniu kawiarnia brazylijska, która oferuje niesamowitą mieszankę egzotycznych owoców prosto z lasów Amazonii.

Açai, Gujawa, Lulo, Mango, Graviola i wiele innych nieznanych dotąd smaków czeka na Was. Zapinamy pasy i lecimy!

Słońce, plaża, delikatny podmuch wiatru i kolorowy drink to marzenie każdego, a my doskonale o tym wiemy i dlatego... Dajmy Wam śliczne, opracowane przez nas bowl’e, smoothies’y, shaki, lemoniady i lody, które przeniosą Was w kilka sekund do słonecznej Brazylii.

Mało? Nigdy nie jest za mało! U nas wypijesz prawdziwą brazylijską kawę, posłuchasz klimatycznej muzyki i na kilka chwil zapomnisz o całym świecie.

** Zniżka nie obowiązuje na napoje, niemniej kawiarnia zdecydowała się rabatować Użytkownikom karty także smoothies’y, shaki oraz gorącą lub mrożoną czekoladę.