Wskazówki

Sprawdź na profilu danej restauracji - jaki rabat udostępnia, w jakie dni tygodnia rabat obowiązuje, czy konieczna jest telefoniczna rezerwacja stolika, ile osób może skorzystać z rabatu za okazaniem jednej karty oraz czy promocja obowiązuje również na napoje.

W przypadku konieczności telefonicznej rezerwacji, poinformuj przez telefon obsługę, że skorzystasz z karty FoodieCard.

Poinformuj o tym obsługę również bezpośrednio przed złożeniem zamówienia, tak aby umożliwić jej zaksięgowanie rabatu - niezależnie od tego jaki system rozliczeniowy restauracja posiada.

Pamiętaj przy tym, że rabat FoodieCard obejmuje w całości stałą część menu, jednak nie łączy się z innymi promocjami oraz ofertami specjalnymi przygotowanymi przez restauratora (dania dnia, zestawy lunchowe itp.).

Uprawnienia do rabatu nie dotyczą także posiłków zamawianych na wynos (chyba, że na profilu danej restauracji jest wyraźnie wskazana taka możliwość).


Twoja karta

Dołącz do klubu FoodieCard
  • rabat w restauracjach do 50%
  • podróże kulinarne
  • degustacje


Michael Angelo

ul. Grunwaldzka 165e
60-322 Poznań
telefon: 61 860 03 44
e-mail: michael.angelo@onet.eu
internet: www.pizzeria-michaelangelo.pl


Warunki rabatu:
Typ kuchni: włoska

Znana na poznańskim szlaku kulinarnym od 2002 roku pizzeria Michael Angelo proponuje nie tylko aromatyczną pizzę w rozmaitych odsłonach, ale także makarony, sałatki, sycące zestawy obiadowe, zupy, tortille, fast food, pierogi oraz dania na słodko.

Poza doświadczeniem kucharzy, niewątpliwym atutem lokalu są także komfortowe godziny otwarcia - od 12:00 do 4:00 przez siedem dni w tygodniu.