Wskazówki

Sprawdź na profilu danej restauracji - jaki rabat udostępnia, w jakie dni tygodnia rabat obowiązuje, czy konieczna jest telefoniczna rezerwacja stolika, ile osób może skorzystać z rabatu za okazaniem jednej karty oraz czy promocja obowiązuje również na napoje.

W przypadku konieczności telefonicznej rezerwacji, poinformuj przez telefon obsługę, że skorzystasz z karty FoodieCard.

Poinformuj o tym obsługę również bezpośrednio przed złożeniem zamówienia, tak aby umożliwić jej zaksięgowanie rabatu - niezależnie od tego jaki system rozliczeniowy restauracja posiada.

Pamiętaj przy tym, że rabat FoodieCard obejmuje w całości stałą część menu, jednak nie łączy się z innymi promocjami oraz ofertami specjalnymi przygotowanymi przez restauratora (dania dnia, zestawy lunchowe itp.).

Uprawnienia do rabatu nie dotyczą także posiłków zamawianych na wynos (chyba, że na profilu danej restauracji jest wyraźnie wskazana taka możliwość).


Twoja karta

Dołącz do klubu FoodieCard
  • rabat w restauracjach do 50%
  • podróże kulinarne
  • degustacje


Samurai Sushi

ul. Katowicka 89a/103
61-131 Poznań
telefon: 728 947 710
e-mail: info@samurai-sushi.pl
internet: www.samurai-sushi.pl


Warunki rabatu:


* Wyłączone z promocji dni okolicznościowe: walentynki, sylwester.

Typ kuchni: japońska

U nas poznają Państwo smak prawdziwych azjatyckich specjałów przyrządzonych z najświeższych produktów tradycyjnymi metodami.

Podstawowe sushi to potrawa zrobiona z ryżu oraz surowych owoców morza i ryb. Ogromna ilość dodatków i przypraw do podstawowego zestawu sprawia, że nasz sushi bar może zaoferować szeroką gamę najróżniejszych rodzajów sushi. Mogą Państwo sami wybrać spośród wielu zaproponowanych rodzajów sushi, różniących się między sobą składnikami oraz sposobem podania, lub zdecydować się na jeden z proponowanych przez nas zestawów. Dobierane są one w taki sposób, aby sprostać wymaganiom nawet największych wielbicieli kuchni azjatyckiej.

Wystrój lokalu jest doskonałym uzupełnieniem orientalnego klimatu. Świetnie komponuje się on z rodzajem podawanych dań. Takie zestawienie zapewnia pełnię doznań związanych z kontaktem z orientalną kulturą.

Oprócz oferty skierowanej do osób odwiedzających nasz sushi bar proponujemy również dowóz dań. Jest to świetna okazja na sushi w Poznaniu. Potrawy przez nas oferowane świetnie sprawdzą się zarówno na eleganckim firmowym lunchu, na spotkaniu grupy przyjaciół, jak również jako ciekawe urozmaicenie rodzinnego posiłku.

** Rabat dotyczy również posiłków zamawianych na wynos z bezpłatnym dowozem na terenie Poznania, Swarzędza i Zalasewa - przy minimalnym zamówieniu 50 zł.