Wskazówki

Sprawdź na profilu danej restauracji - jaki rabat udostępnia, w jakie dni tygodnia rabat obowiązuje, czy konieczna jest telefoniczna rezerwacja stolika, ile osób może skorzystać z rabatu za okazaniem jednej karty oraz czy promocja obowiązuje również na napoje.

W przypadku konieczności telefonicznej rezerwacji, poinformuj przez telefon obsługę, że skorzystasz z karty FoodieCard.

Poinformuj o tym obsługę również bezpośrednio przed złożeniem zamówienia, tak aby umożliwić jej zaksięgowanie rabatu - niezależnie od tego jaki system rozliczeniowy restauracja posiada.

Pamiętaj przy tym, że rabat FoodieCard obejmuje w całości stałą część menu, jednak nie łączy się z innymi promocjami oraz ofertami specjalnymi przygotowanymi przez restauratora (dania dnia, zestawy lunchowe itp.).

Uprawnienia do rabatu nie dotyczą także posiłków zamawianych na wynos (chyba, że na profilu danej restauracji jest wyraźnie wskazana taka możliwość).


Twoja karta

Dołącz do klubu FoodieCard
  • rabat w restauracjach do 50%
  • podróże kulinarne
  • degustacje


Sapporo Sushi & Lunch

ul. Szamotulska 53a
62-081 Baranowo
telefon: 500 450 100
e-mail: sushisapporo@wp.pl
internet: www.sushisapporo.pl


Warunki rabatu:


* Wyłączone z promocji dni okolicznościowe: walentynki, dzień kobiet, weekend majowy.

Typ kuchni: japońska

Sapporo Sushi & Lunch to idealne miejsce zarówno dla smakoszy sushi, jak i dla tych, którzy dopiero rozpoczynają kulinarną przygodę z kuchnią japońską.

Dbamy przy tym o każdy szczegół, który umili Państwu pobyt w naszej restauracji oraz sprawi że będzie on wart zapamiętania.

Przede wszystkim jesteśmy jednak prawdziwymi pasjonatami sushi i bardzo chcielibyśmy podzielić się z Państwem naszą pasją.

** Rabat dotyczy również posiłków zamawianych na wynos - z odbiorem własnym.