Wskazówki

Sprawdź na profilu danej restauracji - jaki rabat udostępnia, w jakie dni tygodnia rabat obowiązuje, czy konieczna jest telefoniczna rezerwacja stolika, ile osób może skorzystać z rabatu za okazaniem jednej karty oraz czy promocja obowiązuje również na napoje.

W przypadku konieczności telefonicznej rezerwacji, poinformuj przez telefon obsługę, że skorzystasz z karty FoodieCard.

Poinformuj o tym obsługę również bezpośrednio przed złożeniem zamówienia, tak aby umożliwić jej zaksięgowanie rabatu - niezależnie od tego jaki system rozliczeniowy restauracja posiada.

Pamiętaj przy tym, że rabat FoodieCard obejmuje w całości stałą część menu, jednak nie łączy się z innymi promocjami oraz ofertami specjalnymi przygotowanymi przez restauratora (dania dnia, zestawy lunchowe itp.).

Uprawnienia do rabatu nie dotyczą także posiłków zamawianych na wynos (chyba, że na profilu danej restauracji jest wyraźnie wskazana taka możliwość).


Twoja karta

Dołącz do klubu FoodieCard
  • rabat w restauracjach do 50%
  • podróże kulinarne
  • degustacje


Czerwone Sombrero (Pasaż Apollo)

ul. Piekary 17
61-823 Poznań
telefon: 61 852 61 01
e-mail: piekary@czerwone-sombrero.pl
internet: www.czerwone-sombrero.pl


Warunki rabatu:


* Wyłączone z promocji dni okolicznościowe: walentynki, dzień kobiet, dni ustawowo wolne od pracy.

Typ kuchni: meksykańska

Meksyk w centrum Poznania to my :)

W samym sercu naszego miasta, a jednak z dala od zgiełku Starego Rynku, od lat gości swoich klientów restauracja Czerwone Sombrero Pasaż Apollo.

Lubimy słońce, radość i pozytywne myślenie; lubimy się bawić i wciąż szukamy nowych smaków; lubimy podróżować, poznawać, odkrywać. Lubimy ludzi, skądkolwiek są.

Dlatego w kulinarną podróż do Meksyku zabierze Państwa nasz Latynoski Szef Kuchni.

Do naszej restauracji można wybrać się z całą rodziną - dla każdego coś dobrego. W największym w mieście ogródku, którego sklepienie stanowią korony starych kasztanowców, podczas kolacji czy drinka czas nierzadko umila muzyka na żywo płynąca ze sceny niewielkiej muszli koncertowej.

Nastrój panujący w naszej restauracji sprzyja również organizacji imprez firmowych, rodzinnych, a nawet dziecięcych. Dla naszych najmłodszych gości mamy nie lada atrakcję, specjalny plac zabaw.

Jesteśmy grupą kreatywnych ludzi dla których sprawianie radości z jedzenia to nasz główny cel. Nasza praca jest naszą pasją.

Zatem, spotkajmy się w Czerwonym Sombrero Pasaż Apollo.