Wskazówki

Sprawdź na profilu danej restauracji - jaki rabat udostępnia, w jakie dni tygodnia rabat obowiązuje, czy konieczna jest telefoniczna rezerwacja stolika, ile osób może skorzystać z rabatu za okazaniem jednej karty oraz czy promocja obowiązuje również na napoje.

W przypadku konieczności telefonicznej rezerwacji, poinformuj przez telefon obsługę, że skorzystasz z karty FoodieCard.

Poinformuj o tym obsługę również bezpośrednio przed złożeniem zamówienia, tak aby umożliwić jej zaksięgowanie rabatu - niezależnie od tego jaki system rozliczeniowy restauracja posiada.

Pamiętaj przy tym, że rabat FoodieCard obejmuje w całości stałą część menu, jednak nie łączy się z innymi promocjami oraz ofertami specjalnymi przygotowanymi przez restauratora (dania dnia, zestawy lunchowe itp.).

Uprawnienia do rabatu nie dotyczą także posiłków zamawianych na wynos (chyba, że na profilu danej restauracji jest wyraźnie wskazana taka możliwość).


Twoja karta

Dołącz do klubu FoodieCard
  • rabat w restauracjach do 50%
  • podróże kulinarne
  • degustacje


Nova Motylarnia

ul. Bogusza 2
61-608 Poznań
telefon: 61 822 01 70
e-mail: restauracja@novamotylarnia.pl
internet: www.novamotylarnia.pl


Warunki rabatu:


* Wyłączone z promocji dni okolicznościowe: walentynki, dzień kobiet, weekend majowy.

Typ kuchni: polska

Nova Motylarnia to oddalone od zgiełku miasta, przytulne miejsce, w którym można zatrzymać się na krótką, bądź dłuższą chwilę, by złapać oddech kosztując specjałów naszego Szefa Kuchni.

Jesteśmy przede wszystkim restauracją. Nasz sposób widzenia opiera się na postrzeganiu kuchni z perspektywy świata, nie zaś świata z perspektywy kuchni. Naszym punktem odniesienia zawsze są smaczne potrawy, przygotowane z sercem i dbałością o szczegóły. Wszystkich gości podejmujemy z uśmiechem na twarzy, oferując im klasyczną kuchnię w nowej odsłonie, bogatą w lokalne, sezonowe składniki. Zawsze znajdziecie Państwo u nas także ekskluzywną, aromatyczną kawę oraz domowe wypieki. Dla najmłodszych smakoszy przygotowaliśmy ponadto kącik z książkami.

Liczymy się z opinią i sugestiami naszych gości, ponieważ to dla nich jesteśmy, dlatego chętnie realizujemy nawet najwymyślniejsze zlecenia.