Wskazówki

Sprawdź na profilu danej restauracji - jaki rabat udostępnia, w jakie dni tygodnia rabat obowiązuje, czy konieczna jest telefoniczna rezerwacja stolika, ile osób może skorzystać z rabatu za okazaniem jednej karty oraz czy promocja obowiązuje również na napoje.

W przypadku konieczności telefonicznej rezerwacji, poinformuj przez telefon obsługę, że skorzystasz z karty FoodieCard.

Poinformuj o tym obsługę również bezpośrednio przed złożeniem zamówienia, tak aby umożliwić jej zaksięgowanie rabatu - niezależnie od tego jaki system rozliczeniowy restauracja posiada.

Pamiętaj przy tym, że rabat FoodieCard obejmuje w całości stałą część menu, jednak nie łączy się z innymi promocjami oraz ofertami specjalnymi przygotowanymi przez restauratora (dania dnia, zestawy lunchowe itp.).

Uprawnienia do rabatu nie dotyczą także posiłków zamawianych na wynos (chyba, że na profilu danej restauracji jest wyraźnie wskazana taka możliwość).


Twoja karta

Dołącz do klubu FoodieCard
  • rabat w restauracjach do 50%
  • podróże kulinarne
  • degustacje


Iguana

ul. Świętojańska 2
61-113 Poznań
telefon: 61 876 56 06
e-mail: restauracja-iguana@restauracja-iguana.eu
internet: www.restauracja-iguana.eu


Warunki rabatu:


* Wyłączone z promocji dni okolicznościowe: święta wielkanocne, święta bożego narodzenia, sylwester.

Typ kuchni: europejska

Zapraszamy Państwa do odwiedzin w naszej restauracji, gdzie w smacznej i przyjemnej atmosferze będziecie mogli skosztować przygotowywanych dla Was dań, pieczonych na miejscu ciast, oraz napić się aromatycznej, ekologicznej kawy.

Poza potrawami, które dla Państwa będą się sezonowo zmieniać, oferujemy także organizację: przyjęć dla dzieci, chrzcin, urodzin, komunii, styp, wesel...

Bogate zaplecze techniczne pozwala nam zorganizować imprezy plenerowe, warsztaty kulinarne, live cooking, caternig do domu i do biura.

Serdecznie zapraszamy!