Wskazówki

Sprawdź na profilu danej restauracji - jaki rabat udostępnia, w jakie dni tygodnia rabat obowiązuje, czy konieczna jest telefoniczna rezerwacja stolika, ile osób może skorzystać z rabatu za okazaniem jednej karty oraz czy promocja obowiązuje również na napoje.

W przypadku konieczności telefonicznej rezerwacji, poinformuj przez telefon obsługę, że skorzystasz z karty FoodieCard.

Poinformuj o tym obsługę również bezpośrednio przed złożeniem zamówienia, tak aby umożliwić jej zaksięgowanie rabatu - niezależnie od tego jaki system rozliczeniowy restauracja posiada.

Pamiętaj przy tym, że rabat FoodieCard obejmuje w całości stałą część menu, jednak nie łączy się z innymi promocjami oraz ofertami specjalnymi przygotowanymi przez restauratora (dania dnia, zestawy lunchowe itp.).

Uprawnienia do rabatu nie dotyczą także posiłków zamawianych na wynos (chyba, że na profilu danej restauracji jest wyraźnie wskazana taka możliwość).


Twoja karta

Dołącz do klubu FoodieCard
  • rabat w restauracjach do 50%
  • podróże kulinarne
  • degustacje


Cafe Misja

ul. Gołębia 1
61-834 Poznań
telefon: 61 415 14 43
e-mail: kontakt@cafemisja.pl
internet: www.cafemisja.pl


Warunki rabatu:


* Wyłączone z promocji dni okolicznościowe: walentynki, dzień kobiet, weekend majowy.

Typ kuchni: tarty, sałatki, tosty, piadiny, ciasta, desery

Powstaliśmy z idei i pasji. Cafe Misja to zespół ludzi, których łączą wspólne wartości i chęć działania. Cafe Misja to kulturalna kawiarnia, albo kultura w kawiarni. Dbamy o przyjemne doznania dla podniebień naszych gości, ale wiemy też, jak ważna jest strawa duchowa.

Cafe Misja jest kontynuatorem idei i misji ludzi, którzy tworzyli przestrzeń kultury i dialogu minionych wieków. Do tej spuścizny dokłada własną cegiełkę zgodną z duchem czasów.

Celem projektu Cafe Misja Centrum Kultury Fara jest tworzenie miejsca spotkań oraz promowanie dobrej kultury, przede wszystkim kultury chrześcijańskiej.

W każdym miesiącu organizujemy wydarzenia kulturalne: kameralne koncerty, prelekcje, spotkania autorskie, promocje książek oraz pokazy slajdów o tematyce misyjnej i podróżniczej. Udostępniamy też miejsce na wystawy fotograficzne i malarskie oraz cykliczne spotkania różnych organizacji. W kawiarni można też znaleźć publikacje dotyczące Poznańskiej Fary, miasta Poznania i Wielkopolski.

Cafe Misja oprócz propozycji kulturalnych oferuje oczywiście różne smakowitości dla podniebienia. Serwujemy ekologiczną kawę Mundo Novo oraz kawę z certyfikatem Sprawiedliwego Handlu, Oromię. Na smakoszy słodkości czekają domowe ciasta oraz wysokiej jakości gorąca czekolada (według wielu naszych gości: najlepsza w Poznaniu), a dla zgłodniałych - wytrawne tarty, tosty i piadiny. Latem szczególnie polecamy orzeźwiające koktajle, pyszne desery lodowe oraz przyjemne krużganki :)

Staramy się również, aby Cafe Misja była przyjazna dla rodziców z małymi dziećmi. Nie ma problemu z wjechaniem wózkiem do kawiarni. Na maluchów czeka półka z książeczkami i zabawkami, bezpieczne krzesełko, dziecięce menu oraz miła obsługa :) W całej kawiarni obowiązuje zakaz palenia.