Wskazówki

Sprawdź na profilu danej restauracji - jaki rabat udostępnia, w jakie dni tygodnia rabat obowiązuje, czy konieczna jest telefoniczna rezerwacja stolika, ile osób może skorzystać z rabatu za okazaniem jednej karty oraz czy promocja obowiązuje również na napoje.

W przypadku konieczności telefonicznej rezerwacji, poinformuj przez telefon obsługę, że skorzystasz z karty FoodieCard.

Poinformuj o tym obsługę również bezpośrednio przed złożeniem zamówienia, tak aby umożliwić jej zaksięgowanie rabatu - niezależnie od tego jaki system rozliczeniowy restauracja posiada.

Pamiętaj przy tym, że rabat FoodieCard obejmuje w całości stałą część menu, jednak nie łączy się z innymi promocjami oraz ofertami specjalnymi przygotowanymi przez restauratora (dania dnia, zestawy lunchowe itp.).

Uprawnienia do rabatu nie dotyczą także posiłków zamawianych na wynos (chyba, że na profilu danej restauracji jest wyraźnie wskazana taka możliwość).


Twoja karta

Dołącz do klubu FoodieCard
  • rabat w restauracjach do 50%
  • podróże kulinarne
  • degustacje


Mąka i Masło

ul. Bukowska 74
60-812 Poznań
telefon: 518 366 544
e-mail: pracownia@makaimaslo.pl
internet: www.facebook.com/pages/Mąka-i-Masło/391629910927404


Warunki rabatu:
Typ kuchni: tarty, quiche, desery, torty, pieczywo.

Zapraszamy na francuskie wypieki oraz słone przekąski w naturalnym wydaniu. Oferujemy Państwu między innymi: tarty, quiche, viennoiserie, desery, torty oraz pieczywo.

Oprócz słodkości, zjedzą Państwo u nas nie tylko pożywne śniadanie, ale także pyszny lunch.

Wszystkie wypieki pochodzą z naszej własnej pracowni. Jesteśmy przy tym otwarci na propozycje z Państwa strony i chętnie zrealizujemy wszelkie indywidualne zamówienia.