Wskazówki

Sprawdź na profilu danej restauracji - jaki rabat udostępnia, w jakie dni tygodnia rabat obowiązuje, czy konieczna jest telefoniczna rezerwacja stolika, ile osób może skorzystać z rabatu za okazaniem jednej karty oraz czy promocja obowiązuje również na napoje.

W przypadku konieczności telefonicznej rezerwacji, poinformuj przez telefon obsługę, że skorzystasz z karty FoodieCard.

Poinformuj o tym obsługę również bezpośrednio przed złożeniem zamówienia, tak aby umożliwić jej zaksięgowanie rabatu - niezależnie od tego jaki system rozliczeniowy restauracja posiada.

Pamiętaj przy tym, że rabat FoodieCard obejmuje w całości stałą część menu, jednak nie łączy się z innymi promocjami oraz ofertami specjalnymi przygotowanymi przez restauratora (dania dnia, zestawy lunchowe itp.).

Uprawnienia do rabatu nie dotyczą także posiłków zamawianych na wynos (chyba, że na profilu danej restauracji jest wyraźnie wskazana taka możliwość).


Twoja karta

Dołącz do klubu FoodieCard
  • rabat w restauracjach do 50%
  • podróże kulinarne
  • degustacje


Mio Ristorante

ul. Cieszkowskiego 62
62-020 Swarzędz
telefon: 61 651 50 31
e-mail: ristorante@ristorantemio.pl
internet: www.ristorantemio.pl


Warunki rabatu:
Typ kuchni: włoska

Zaspokoimy Twój apetyt na wyjątkową atmosferę i oryginalną kuchnię włoską. Nasz doświadczony Maestro di Cuccina przyjechał do Wielkopolski prosto ze słonecznej Italii, aby serwować przeboje kulinarne Półwyspu Apenińskiego wg własnych oryginalnych przepisów.

Aby wypełnić Twoje kubki smakowe prawdziwą przyjemnością, wydobywamy ze smaków Italii wszystko co najlepsze i przyrządzamy nasze potrawy korzystając wyłącznie z oryginalnych włoskich produktów.

Nasz doświadczony zespół, profesjonalni kelnerzy, doskonała obsługa, stylowe wnętrza, nastrojowa muzyka oraz prawdziwie włoska atmosfera sprawią, że poczujesz się jak we Włoszech.

* Oferta FoodieCard obowiązuje także na piątkowe wieczorki taneczne przy blasku świec.

** Dla Użytkowników karty restauracja wprowadziła także specjalną zniżkę - 30% na organizację imprez okolicznościowych.