Wskazówki

Sprawdź na profilu danej restauracji - jaki rabat udostępnia, w jakie dni tygodnia rabat obowiązuje, czy konieczna jest telefoniczna rezerwacja stolika, ile osób może skorzystać z rabatu za okazaniem jednej karty oraz czy promocja obowiązuje również na napoje.

W przypadku konieczności telefonicznej rezerwacji, poinformuj przez telefon obsługę, że skorzystasz z karty FoodieCard.

Poinformuj o tym obsługę również bezpośrednio przed złożeniem zamówienia, tak aby umożliwić jej zaksięgowanie rabatu - niezależnie od tego jaki system rozliczeniowy restauracja posiada.

Pamiętaj przy tym, że rabat FoodieCard obejmuje w całości stałą część menu, jednak nie łączy się z innymi promocjami oraz ofertami specjalnymi przygotowanymi przez restauratora (dania dnia, zestawy lunchowe itp.).

Uprawnienia do rabatu nie dotyczą także posiłków zamawianych na wynos (chyba, że na profilu danej restauracji jest wyraźnie wskazana taka możliwość).


Twoja karta

Dołącz do klubu FoodieCard
  • rabat w restauracjach do 50%
  • podróże kulinarne
  • degustacje


Cammero Steak House

ul. Bukowska 11
60-809 Poznań
telefon: 61 222 69 45
e-mail: cammero@cammero.pl
internet: www.cammero.pl


Warunki rabatu:
Typ kuchni: amerykańska, międzynarodowa

Kto z nas nie lubi oglądać westernów? Dziki Zachód, nieskażona cywilizacją natura, miłość na śmierć i życie, a także wyjątkowe, tradycyjne jedzenie.

W świecie, w którym rządzą fast-foody, zapraszamy Państwa do krainy wyśmienitych steków z całego świata. Poczynając od amerykańskich wspaniałości: Black Angus Premium Steak, Certified Black Angus Beef Burgers, przez australijski Black Angus Extra Premium Steak, brazylijskie Rib-eye Steak czy Pepper Striploin Steak, kończąc na argentyńskim Delmonico Steak, który jest prawdziwym rarytasem wśród mięs.

Dla tych wszystkich, którzy z jakiegoś powodu nie gustują w stekach wołowych, restauracja przygotowała m.in.: filet z kurczaka, stek z łososia oraz sałatkę z kurczakiem lub wołowiną.

Restauracja Cammero Steak House znajduje się przy ulicy Bukowskiej 11 w Poznaniu, nieopodal hotelu Sheraton, Starej Drukarni, naprzeciwko Międzynarodowych Targów Poznańskich.