Wskazówki

Sprawdź na profilu danej restauracji - jaki rabat udostępnia, w jakie dni tygodnia rabat obowiązuje, czy konieczna jest telefoniczna rezerwacja stolika, ile osób może skorzystać z rabatu za okazaniem jednej karty oraz czy promocja obowiązuje również na napoje.

W przypadku konieczności telefonicznej rezerwacji, poinformuj przez telefon obsługę, że skorzystasz z karty FoodieCard.

Poinformuj o tym obsługę również bezpośrednio przed złożeniem zamówienia, tak aby umożliwić jej zaksięgowanie rabatu - niezależnie od tego jaki system rozliczeniowy restauracja posiada.

Pamiętaj przy tym, że rabat FoodieCard obejmuje w całości stałą część menu, jednak nie łączy się z innymi promocjami oraz ofertami specjalnymi przygotowanymi przez restauratora (dania dnia, zestawy lunchowe itp.).

Uprawnienia do rabatu nie dotyczą także posiłków zamawianych na wynos (chyba, że na profilu danej restauracji jest wyraźnie wskazana taka możliwość).


Twoja karta

Dołącz do klubu FoodieCard
  • rabat w restauracjach do 50%
  • podróże kulinarne
  • degustacje


Cafe Przymiarka

ul. Wyspiańskiego 15
60-750 Poznań
telefon: 667 502 398
e-mail: cafeprzymiarka@gmail.com
internet: www.facebook.com/pages/Cafe-Przymiarka/538651066248202


Warunki rabatu:


* Wyłączone z promocji dni okolicznościowe: walentynki, dzień kobiet.

Typ kuchni: tarty, sałaty, zupy, kanapki, ciasta i desery

Witamy w Cafe Przymiarka! Miejscu zbudowanym z pasji i pełnym pomysłów :) Mamy nadzieję, że ciekawe wnętrze zachęci Państwa do częstych odwiedzin. Mamy bogate menu, w którym znajduje się szeroka gama kaw, w tym nigdzie nie dostępną w mieście kawę Kopi Luwak. Z kawowych rarytasów mamy też kawę zieloną, która opóźnia procesy starzenia. Zapraszamy też na pyszne przekąski - tosty i gofry oraz zupy i tarty, podawane na słodko i słono. Ze słodkich przyjemności polecamy ciasta - sernik i szarlotkę, ponadto koktajle oraz przymiarkowo podszyte desery.