Wskazówki

Sprawdź na profilu danej restauracji - jaki rabat udostępnia, w jakie dni tygodnia rabat obowiązuje, czy konieczna jest telefoniczna rezerwacja stolika, ile osób może skorzystać z rabatu za okazaniem jednej karty oraz czy promocja obowiązuje również na napoje.

W przypadku konieczności telefonicznej rezerwacji, poinformuj przez telefon obsługę, że skorzystasz z karty FoodieCard.

Poinformuj o tym obsługę również bezpośrednio przed złożeniem zamówienia, tak aby umożliwić jej zaksięgowanie rabatu - niezależnie od tego jaki system rozliczeniowy restauracja posiada.

Pamiętaj przy tym, że rabat FoodieCard obejmuje w całości stałą część menu, jednak nie łączy się z innymi promocjami oraz ofertami specjalnymi przygotowanymi przez restauratora (dania dnia, zestawy lunchowe itp.).

Uprawnienia do rabatu nie dotyczą także posiłków zamawianych na wynos (chyba, że na profilu danej restauracji jest wyraźnie wskazana taka możliwość).


Twoja karta

Dołącz do klubu FoodieCard
  • rabat w restauracjach do 50%
  • podróże kulinarne
  • degustacje


Gusto Food & Wine

ul. Szarych Szeregów 16
60-462 Poznań
telefon: 61 656 58 00
e-mail: restauracja@gustopoznan.pl
internet: www.ilonnhotel.pl/gusto


Warunki rabatu:
Typ kuchni: śródziemnomorska

Gusto Food & Wine to klimatyczna restauracja położona w centrum dzielnicy Podolany, zaskakuje wyjątkowym smakiem, aromatem i oryginalnością proponowanych dań.

W Gusto dominuje kuchnia śródziemnomorska, oparta na świeżych, wyselekcjonowanych produktach, które odpowiednio skomponowane tworzą dania cieszące się niespotykanym smakiem.

Zasmakuj w Gusto. Zapraszamy!