Wskazówki

Sprawdź na profilu danej restauracji - jaki rabat udostępnia, w jakie dni tygodnia rabat obowiązuje, czy konieczna jest telefoniczna rezerwacja stolika, ile osób może skorzystać z rabatu za okazaniem jednej karty oraz czy promocja obowiązuje również na napoje.

W przypadku konieczności telefonicznej rezerwacji, poinformuj przez telefon obsługę, że skorzystasz z karty FoodieCard.

Poinformuj o tym obsługę również bezpośrednio przed złożeniem zamówienia, tak aby umożliwić jej zaksięgowanie rabatu - niezależnie od tego jaki system rozliczeniowy restauracja posiada.

Pamiętaj przy tym, że rabat FoodieCard obejmuje w całości stałą część menu, jednak nie łączy się z innymi promocjami oraz ofertami specjalnymi przygotowanymi przez restauratora (dania dnia, zestawy lunchowe itp.).

Uprawnienia do rabatu nie dotyczą także posiłków zamawianych na wynos (chyba, że na profilu danej restauracji jest wyraźnie wskazana taka możliwość).


Twoja karta

Dołącz do klubu FoodieCard
  • rabat w restauracjach do 50%
  • podróże kulinarne
  • degustacje


Gospoda Poznańska

Stary Rynek 82
61-772 Poznań
telefon: 61 851 80 22
e-mail: rezerwacja@gospodapoznanska.pl
internet: www.gospodapoznanska.pl


Warunki rabatu:


* Wyłączone z promocji dni okolicznościowe: walentynki, dzień kobiet, dni świąteczne (ustawowo wolne od pracy).

Typ kuchni: polska, poznańska

Gospoda Poznańska to perła wielkopolskiej kuchni regionalnej. Specjalizujemy się w tradycyjnych smakach rodem z Pyrlandii, takich jak: „Kaczka po wielkopolsku”, „Karbonada prosto od bambra”, „Wątróbka z jabzami”, „Żeberka rodem z Wielkiej”, „Zraz po bambersku”.

W naszym menu znajdą Państwo również: plyndze, szare kluchy, pierogi, zupy, ryby, sałatki, przystawki "jak u mamy”, prawdziwie amerykańskie steki oraz desery. W celu przetłumaczenia niezrozumiałych nazwy potraw należy odwiedzić Gospodę i poprosić o pomoc naszą przesympatyczną obsługę. Jako nieliczni posiadamy bogatą ofertę śniadaniową, dzięki której Goście mogą przychodzić do Restauracji już od godziny 9:00.

Zespół personalny Gospody Poznańskiej to wykwalifikowani kucharze oraz profesjonalnie przeszkoleni kelnerzy, którzy sprawiają, że wizyta w Gospodzie, to zawsze mile spędzone chwile.

Dwa poziomy lokalu sprawiają, że jesteśmy niezwykle atrakcyjni pod względem organizacji imprez firmowych lub spotkań z przyjaciółmi. W weekendy bawimy w stylu dancingu. Wodzirej przenosi naszych Gości w lata '60 & '70 & '80 & '90 & niezapomniane hity! W zdecydowanej większości gramy muzykę polskich artystów – w nawiązaniu do rodzimej poznańskiej kuchni.

Dodatkowo świadczymy kompleksowe usługi cateringów zewnętrznych in-door & out-door.

** W walentynki i dzień kobiet, Gospoda Poznańska wprowadziła dla Użytkowników karty specjalną zniżkę - 15%.