Wskazówki

Sprawdź na profilu danej restauracji - jaki rabat udostępnia, w jakie dni tygodnia rabat obowiązuje, czy konieczna jest telefoniczna rezerwacja stolika, ile osób może skorzystać z rabatu za okazaniem jednej karty oraz czy promocja obowiązuje również na napoje.

W przypadku konieczności telefonicznej rezerwacji, poinformuj przez telefon obsługę, że skorzystasz z karty FoodieCard.

Poinformuj o tym obsługę również bezpośrednio przed złożeniem zamówienia, tak aby umożliwić jej zaksięgowanie rabatu - niezależnie od tego jaki system rozliczeniowy restauracja posiada.

Pamiętaj przy tym, że rabat FoodieCard obejmuje w całości stałą część menu, jednak nie łączy się z innymi promocjami oraz ofertami specjalnymi przygotowanymi przez restauratora (dania dnia, zestawy lunchowe itp.).

Uprawnienia do rabatu nie dotyczą także posiłków zamawianych na wynos (chyba, że na profilu danej restauracji jest wyraźnie wskazana taka możliwość).


Twoja karta

Dołącz do klubu FoodieCard
  • rabat w restauracjach do 50%
  • podróże kulinarne
  • degustacje


Pirania Sushi - Poznań (tylko dowóz)*

Rynek Łazarski
60-731 Poznań
telefon: 533 337 226
e-mail: info@piraniasushi.pl
internet: www.piraniasushi.pl


Warunki rabatu:




Typ kuchni: japońska

Pirania Sushi łączy w sobie smaki prawdziwej Japonii: świeżych morskich ryb, idealnie doprawionego ryżu, delikatnego nori i chrupiących warzyw. Tradycyjne formy w połączeniu z nowoczesnymi kompozycjami sprawiają, że Pirania Sushi to jedyne sushi w Poznaniu, które dogodzi wszystkim Twoim zamysłom. Szef kuchni gwarantuje najwyższej jakości potrawy, przyrządzone z wprawą prawdziwego Mistrza. To tutaj znajdziesz wiele ciekawych nowości i atrakcyjnych promocji. Spróbuj i oceń sam.

* Zamówienia przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 16:00 (realizowane są 7 dni w tygodniu w godzinach 12:00 - 22:00).

** Dowóz płatny 7 zł na terenie całego Poznania.

*** Minimalna wartość zamówienia to 40 zł (po rabacie).

**** Dowóz gratis przy zamówieniach większych niż 100 zł (po rabacie).