Wskazówki

Sprawdź na profilu danej restauracji - jaki rabat udostępnia, w jakie dni tygodnia rabat obowiązuje, czy konieczna jest telefoniczna rezerwacja stolika, ile osób może skorzystać z rabatu za okazaniem jednej karty oraz czy promocja obowiązuje również na napoje.

W przypadku konieczności telefonicznej rezerwacji, poinformuj przez telefon obsługę, że skorzystasz z karty FoodieCard.

Poinformuj o tym obsługę również bezpośrednio przed złożeniem zamówienia, tak aby umożliwić jej zaksięgowanie rabatu - niezależnie od tego jaki system rozliczeniowy restauracja posiada.

Pamiętaj przy tym, że rabat FoodieCard obejmuje w całości stałą część menu, jednak nie łączy się z innymi promocjami oraz ofertami specjalnymi przygotowanymi przez restauratora (dania dnia, zestawy lunchowe itp.).

Uprawnienia do rabatu nie dotyczą także posiłków zamawianych na wynos (chyba, że na profilu danej restauracji jest wyraźnie wskazana taka możliwość).


Twoja karta

Dołącz do klubu FoodieCard
  • rabat w restauracjach do 50%
  • podróże kulinarne
  • degustacje


3Kolory/Suchy Las

ul. Obornicka 55a
62-002 Suchy Las
telefon: 602 125 033
e-mail: kontakt@3-kolory.pl
internet: www.3-kolory.pl


Warunki rabatu:


* Wyłączone z promocji dni okolicznościowe: dni świąteczne.

Typ kuchni: europejska

To idealne miejsce zarówno na bussines lunch jak i rodzinny obiad. Ze względu na swoje położenie cieszy się szczególną popularnością wśród mieszkańców północnej części Poznania, Suchego Lasu oraz przejezdnych podróżujących w kierunku nadmorskich miejscowości wypoczynkowych. Wnętrze utrzymane w nowoczesnym stylu oraz menu które zmienia się regularnie, w oparciu o to co w danym czasie jest najlepsze, sezonowe.

Lunch&cafe 3KOLORY/SUCHY LAS to zawsze świeże dania, przygotowane z najlepszych produktów kupionych od lokalnych dostawców. Śniadania i pyszne desery, owocowe i warzywne koktajle jednodniowe – wszystko to naszej własnej produkcji. Oferujemy również ofertę lunchową z dowozem do firm i domu. Na miejscu możecie Państwo zakupić wyroby z naszej własnej pracowni, m.in. kolekcję smaków, chleb naszego wypieku oraz naturalne lody JOY.