Wskazówki

Sprawdź na profilu danej restauracji - jaki rabat udostępnia, w jakie dni tygodnia rabat obowiązuje, czy konieczna jest telefoniczna rezerwacja stolika, ile osób może skorzystać z rabatu za okazaniem jednej karty oraz czy promocja obowiązuje również na napoje.

W przypadku konieczności telefonicznej rezerwacji, poinformuj przez telefon obsługę, że skorzystasz z karty FoodieCard.

Poinformuj o tym obsługę również bezpośrednio przed złożeniem zamówienia, tak aby umożliwić jej zaksięgowanie rabatu - niezależnie od tego jaki system rozliczeniowy restauracja posiada.

Pamiętaj przy tym, że rabat FoodieCard obejmuje w całości stałą część menu, jednak nie łączy się z innymi promocjami oraz ofertami specjalnymi przygotowanymi przez restauratora (dania dnia, zestawy lunchowe itp.).

Uprawnienia do rabatu nie dotyczą także posiłków zamawianych na wynos (chyba, że na profilu danej restauracji jest wyraźnie wskazana taka możliwość).


Twoja karta

Dołącz do klubu FoodieCard
  • rabat w restauracjach do 50%
  • podróże kulinarne
  • degustacje


Ilonn Restaurant

ul. Szarych Szeregów 16
60-462 Poznań
telefon: 61 668 75 75
e-mail: rezerwacja@ilonnhotel.pl
internet: www.ilonnhotel.pl


Warunki rabatu:
Typ kuchni: międzynarodowa

Ilonn Restaurant to wyjątkowe miejsce łączące design z wysublimowaną kuchnią. Kameralne a zarazem nowoczesne wnętrze zapraszają nie tylko Gości hotelowych, ale stanowią również atrakcyjne miejsce na organizację spotkań w gronie rodziny, przyjaciół czy partnerów biznesowych.

Nad wszystkim czuwa nasz utytułowany Szef Kuchni, który inspirując się kuchnią z różnych regionów Europy, zachwyca różnorodnością dań i bogactwem smaków.

Ponadto, Hotelowa Winiarnia stanowiąca integralną część restauracji, zapewnia nie tylko bogatą ofertę win, ale także niepowtarzalną atmosferę oraz profesjonalną obsługę.

Restauracja czynna jest w godzinach 12:00 - 23:00.