Wskazówki

Sprawdź na profilu danej restauracji - jaki rabat udostępnia, w jakie dni tygodnia rabat obowiązuje, czy konieczna jest telefoniczna rezerwacja stolika, ile osób może skorzystać z rabatu za okazaniem jednej karty oraz czy promocja obowiązuje również na napoje.

W przypadku konieczności telefonicznej rezerwacji, poinformuj przez telefon obsługę, że skorzystasz z karty FoodieCard.

Poinformuj o tym obsługę również bezpośrednio przed złożeniem zamówienia, tak aby umożliwić jej zaksięgowanie rabatu - niezależnie od tego jaki system rozliczeniowy restauracja posiada.

Pamiętaj przy tym, że rabat FoodieCard obejmuje w całości stałą część menu, jednak nie łączy się z innymi promocjami oraz ofertami specjalnymi przygotowanymi przez restauratora (dania dnia, zestawy lunchowe itp.).

Uprawnienia do rabatu nie dotyczą także posiłków zamawianych na wynos (chyba, że na profilu danej restauracji jest wyraźnie wskazana taka możliwość).


Twoja karta

Dołącz do klubu FoodieCard
  • rabat w restauracjach do 50%
  • podróże kulinarne
  • degustacje


Hanami Sushi

Aleje Karola Marcinkowskiego 16
61-827 Poznań
telefon: 61 855 13 09
e-mail: restauracja@hanamisushi.pl
internet: www.hanami-sushi.pl


Warunki rabatu:


* Wyłączone z promocji dni okolicznościowe: walentynki, dzień kobiet, święto hanami, weekend majowy, święto niepodległości, sylwester.

Typ kuchni: japońska

Wbrew obiegowej opinii kuchnia japońska to nie tylko sushi, ale tez mnóstwo innych potraw, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. W Hanami Sushi możesz spróbować m.in. pysznych pierożków gyoza z różnymi nadzieniami albo skusić się na zdrową sałatkę z alg. A jeśli lubisz chrupiące smażone ciasto, niewątpliwie przypadnie Ci do gustu tempura z warzyw i owoców morza. A wszystko to w stylowym wnętrzu z klasycznymi akcentami.

** W dni tygodnia nieobjęte promocją FoodieCard, restauracja Hanami Sushi wprowadziła dla Użytkowników karty specjalną zniżkę - 20% na całe menu i napoje.