Wskazówki

Sprawdź na profilu danej restauracji - jaki rabat udostępnia, w jakie dni tygodnia rabat obowiązuje, czy konieczna jest telefoniczna rezerwacja stolika, ile osób może skorzystać z rabatu za okazaniem jednej karty oraz czy promocja obowiązuje również na napoje.

W przypadku konieczności telefonicznej rezerwacji, poinformuj przez telefon obsługę, że skorzystasz z karty FoodieCard.

Poinformuj o tym obsługę również bezpośrednio przed złożeniem zamówienia, tak aby umożliwić jej zaksięgowanie rabatu - niezależnie od tego jaki system rozliczeniowy restauracja posiada.

Pamiętaj przy tym, że rabat FoodieCard obejmuje w całości stałą część menu, jednak nie łączy się z innymi promocjami oraz ofertami specjalnymi przygotowanymi przez restauratora (dania dnia, zestawy lunchowe itp.).

Uprawnienia do rabatu nie dotyczą także posiłków zamawianych na wynos (chyba, że na profilu danej restauracji jest wyraźnie wskazana taka możliwość).


Twoja karta

Dołącz do klubu FoodieCard
  • rabat w restauracjach do 50%
  • podróże kulinarne
  • degustacje


3Kolory/Malta

ul. Wiankowa 3
61-131 Poznań
telefon: 61 875 02 10
e-mail: biuro@3-kolory.pl
internet: www.3-kolory.pl


Warunki rabatu:


* Wyłączone z promocji dni okolicznościowe: dni świąteczne.

Typ kuchni: europejska, polska

Aktywność, odpoczynek, zabawa. Niezależnie jaki jest Twój nastrój – restauracja 3 KOLORY to miejsce, z najpiękniejszym tarasem w Polsce, w którym z pewnością poczujesz się dobrze.

Restauracja 3 KOLORY, której właścicielem jest ABC Kuchni, proponuje wspaniałą „mistrzowską” kuchnię, która łączy pasję z wysokimi kompetencjami i doświadczeniem naszych szefów kuchni. Jest miejscem do którego chętnie się powraca, w którym można dobrze zjeść, ale także milo spędzić czas, wypocząć i nabrać energii.

Tradycje kuchni europejskiej spotykają się z unikalnymi, autorskimi potrawami, łącząc w sobie piękno smaków, piękno wizualne i zniewalające zapachy ziół i przypraw.

Certyfikat Dziedzictwa Kulinarnego jest ogromnym wyróżnieniem naszej kuchni w której korzystamy ze składników regionalnych. Jako jedyna restauracja w Poznaniu oferujemy możliwość grillowania na kamieniu z lawy wulkanicznej.

Dla wszystkich zapracowanych oferujemy również lunch z dowozem do biura w atrakcyjnej cenie 16,5 zł. Lunch dnia dostępny jest również w restauracji do godziny 16.00.

Restauracja 3 KOLORY to nie tylko możliwość spotkania we dwoje lub w gronie przyjaciół. Specjalizujemy się w oprawach dużych uroczystości takich jak bankiety i imprezy okolicznościowe a także konferencje;

Sala restauracyjna jest w stanie pomieścić do 100 osób przy formie zasiadanej przy stołach prostokątnych, do 50 osób przy stołach okrągłych, przy ustawieniu jednego wspólnego stołu „U” możemy pomieścić do 75 osób; Podczas przyjęć w formie bufetowo stojącej ze stolikami koktajlowymi możemy obsłużyć nawet 150 gości.

Dodatkowo dysponujemy pięknym tarasem położonym nad samym lustrem wody Jeziora Malta mogącym pomieścić do 40 osób.

Restauracja 3 KOLORY mieści się w Maltańskim Centrum Szkoleniowo Konferencyjnym które jest znakomitym miejscem do organizacji wszelkiego typu szkoleń, spotkań biznesowych, konferencji, bankietów oraz imprez integracyjnych, wzbogacanych na życzenie klienta o mniej lub bardziej typowe atrakcje, dostępne zazwyczaj tylko w ośrodkach pozamiejskich. MCSK dysponuje salami konferencyjnymi do 261 m2 mogącymi pomieścić do 250 osób ale również bardziej kameralnymi.

Dogodne usytuowanie w centralnym punkcie miasta w połączeniu z niemal 200 ha pasmem wody i zieleni stwarza idealne warunki zarówno do pracy jak i do odpoczynku. Przy wcześniejszej rezerwacji istnieje możliwość zaparkowania przed budynkiem MCSK i restauracja 3 KOLORY.

Serdecznie zapraszamy na kulinarną przygodę nad Maltą!