Wskazówki

Prześlij nam e-mailową deklarację przystąpienia do programu (wzór odnajdziesz w rozdz. I pkt 3. regulaminu Foodie+). Odwiedź dowolną z naszych restauracji partnerskich, zgarniając przy tym premię za pierwszą odwiedzoną restaurację w danym mieście oraz pierwszą wizytę w danej restauracji. Następnie potwierdź swój udział w programie przesyłając nam w ciągu 30 dni wypełniony i podpisany Formularz Zgłoszenia (wzór odnajdziesz w rozdz. I pkt 4. regulaminu Foodie+), do którego dołączyć możesz pierwsze paragony fiskalne z restauracji partnerskich. Zgromadzisz w ten sposób 80 pkt już na samym wstępie, a wystarczy przecież, że zapiszesz się jeszcze na nasz newsletter, będziesz regularnie odwiedzać restaurację z kartą, przesyłać nam paragony fiskalne, okazjonalnie zakupisz kartę na prezent dla bliskiej Ci osoby, przedłużysz swoją kartę i odeślesz nam tę która utraciła już ważność, a nim się zorientujesz - będziesz dla siebie wybierał wymarzoną nagrodę z naszego katalogu :)


Twoja karta

Dołącz do klubu FoodieCard
  • rabat w restauracjach do 50%
  • podróże kulinarne
  • degustacje

Program lojalnościowy Foodie+

Dzięki udziałowi w programie lojalnościowym Foodie+ możesz delektować się ręcznie wyrabianą czekoladą, popijać oryginalnego szampana, odwiedzić jako VIP jedną z największych kulinarnych imprez na świecie, przebierać w asortymencie działu gourmet najlepiej zaopatrzonego domu towarowego w Europie, uczyć się kulinariów w szkołach Martina Whisharta i Alaina Ducasse, zjeść wykwintny posiłek w restauracjach Michaela Kempfa, Joela Robuchona i Gordona Ramsaya, zwiedzić Berlin, Wiedeń i Amsterdam, spędzić wakacje w willi na południu Włoch, a także wypłynąć w luksusowy rejs po Morzu Śródziemnym.

Jak to działa?

Rejestrujesz sie w programie lojalnościowym Foodie+ podając nam swoje dane oraz numer karty FoodieCard, zbierasz punkty odwiedzając z kartą restauracje partnerskie, promując ideę karty, przedłużając kartę lub zamawiając ją na prezent dla bliskich Ci osób, a następnie wymieniasz zebrane punkty na atrakcyjne nagrody.

Nagrody

Pakiet ręcznie wytwarzanych czekolad smakowych - 500 pkt

Cztery tabliczki czekolady o gramaturze 55 g - mleczne lub deserowe - każda o innym smaku.

Dostępność: przez cały rok.
Rezerwacja: 14 dni.

Butelka oryginalnego szampana -
1 000 pkt

Butelka szampana o pojemności 0,75 l - wytrawnego, półwytrawnego, półsłodkiego lub słodkiego.

Dostępność: przez cały rok.
Rezerwacja:14 dni.

Bilet VIP na Taste of London - 1 500 pkt

Jednodniowy bilet VIP (wejście poza kolejką, dostęp do VIP Lounge, kieliszek szampana, bony o wartości 20 £, książka z festiwalowymi przepisami, miejsce w pierwszych rzędach w trakcie pokazów kulinarnych) na imprezę Taste of London, odbywającą się w dniach 20-23 czerwca w Regent Park w Londynie.

Dostępność: 20 - 23 VI.
Rezerwacja: 14 dni.

Bon o wartości 110 euro do KaDeWe w Berlinie - 2 000 pkt

Bon prezentowy na okaziciela opiewający na kwotę 110 na zakupy w dziale gourmet domu towarowego KaDeWe przy Tauentzienstraße 21–24 w Berlinie.

Dostępność: przez cały rok.
Rezerwacja: 30 dni.

Kurs kulinarny w Martin Whishart Cook School w Edynburgu - 2 750 pkt

Sześciogodzinny kurs kulinarny (practical classes) w języku angielskim w Cook School by Martin Whishart przy Bonnington Road 14 w Edynburgu.

Dostępność: przez cały rok.
Rezerwacja: 60 dni.

Kurs kulinarny w Alain Ducasse Ecole w Paryżu - 3 500 pkt

Czterogodzinny kurs kulinarny w języku francuskim lub angielskim w Ecole de Cuisine Alain Ducasse przy rue du Ranelagh 64 w Paryżu + książka kulinarna Alaina Ducasse.

Dostępność: przez cały rok.
Rezerwacja: 60 dni.

Kolacja w *restauracji Facil w Berlinie -
4 500 pkt

6 daniowe menu Klassiker lub Innovationen z butelką wina dla dwóch osób w restauracji Facil przy Potsdamer Straße 3 w Berlinie + kieszonkowe na napiwek dla obsługi.

Dostępność: I - XI.
Rezerwacja: z 30 dni.

Kolacja w **restauracji Joela Robuchona w Paryżu - 5 500 pkt

8 daniowe menu Decouverte de Saison z butelką wina dla dwóch osób w restauracji L’Atelier Etoile de Joel Robuchon przy Polach Elizejskich 133 w Paryżu + kieszonkowe na napiwek dla obsługi.

Dostępność: I - XI.
Rezerwacja: 60 dni.

Kolacja w ***restauracji Gordona Ramsaya  w Londynie z noclegiem - 6 500 pkt

7 daniowe menu Prestige z butelką wina dla dwóch osób w restauracji Gordon Ramsay przy 68 Royal Hospital Road 68 w Londynie +  nocleg dla dwóch osób w ****hotelu + kieszonkowe na napiwek dla obsługi.

Dostępność: I - XI.
Rezerwacja: 90 dni

Wyjazd do Berlina na 3 dni dla dwojga -
7 500 pkt

Bilety dla dwóch osób na pociąg relacji Warszawa-Berlin / Berlin-Warszawa, 2 noclegi dla dwóch osób w *****hotelu, dwie 72 godz. karty Berlin WelcomeCard + 210 kieszonkowego na posiłki i zakupy.

Dostępność: I - XI.
Rezerwacja: 30 dni.

Wyjazd do Amsterdamu na 4 dni dla dwojga - 9 000 pkt

Bilety dla dwóch osób na pociąg relacji Warszawa-Amsterdam / Amsterdam-Warszawa, 3 noclegi dla dwóch osób w *****hotelu, dwie 72 godz. karty I amsterdam City Card + 280 kieszonkowego na posiłki i zakupy.

Dostępność: I - XI.
Rezerwacja: 30 dni.

Wyjazd do Wiednia na 5 dni dla dwojga -
10 500 pkt

Bilety dla dwóch osób na pociąg relacji Warszawa-Wiedeń / Wiedeń-Warszawa, 4 noclegi dla dwóch osób w *****hotelu,  dwie 72 godz. karty Vienna Card + 350 kieszonkowego na posiłki i zakupy.

Dostępność: I - XI.
Rezerwacja: 30 dni.

Tygodniowy pobyt w willi na południu Włoch dla max. 12 osób - 12 500 pkt

7 noclegów dla max. 12 osób w dwupoziomowej, kamiennej willi o powierzchni 250 m. kw. położonej 2 km od miasteczka Perdifumo i 9 km od morza, posiadającej: 5 sypialni, salon, jadalnię, kuchnię, 4 łazienki oraz taras z widokiem na zatokę Salerno.

Dostępność: I -VI, IX - XII.
Rezerwacja: 90 dni.

8 dniowy rejs po Morzu Śródziemnym dla dwojga - 15 000 pkt

Zakwaterowanie dla dwóch osób w 2-os. kabinie zewnętrznej z balkonem na promie MSC Splendida w trakcie rejsu na trasie: Genua > Marsylia > Barcelona > Valencia > La Goulette > Civitavecchia > Genua + opłaty portowe, ubezpieczenie turystyczne, serwis bagażowy, serwis kabinowy, 3 posiłki dziennie, przekąski między posiłkami, śniadania do kabiny, korzystanie z urządzeń sportowo–rekreacyjnych znajdujących się na statku, udział we wszystkich imprezach na pokładzie + kieszonkowe na obowiązkową darowiznę UNICEF oraz napiwki dla obsługi.

Dostępność: I - VI, IX - XII.
Rezerwacja: 60 dni.

Jak zdobywać punkty?

1 pkt za każde 15 zł wydane z kartą w restauracjach partnerskich.
2 pkt za pierwszą wizytę z kartą w danej restauracji partnerskiej.
4 pkt za pierwszą wizytę z kartą w restauracji partnerskiej z danego miasta.

100 pkt za zakup karty na prezent.
30 pkt za przedłużenie karty na drugi rok.
50 pkt za przedłużenie karty na trzeci rok.
70 pkt za przedłużenie karty na czwarty i każdy kolejny rok.

70 pkt za jednorazową rejestrację w programie lojalnościowym.
2 pkt za każdorazowe przesłanie nam paragonów fiskalnych (nie częściej niż raz na 30 dni).
2 pkt za każdy miesiąc obecności na liście mailingowej FoodieCard (newsletter).
10 pkt za odesłanie karty po wygaśnięciu terminu ważności w celu jej ponownego przetworzenia.

FAQ

Od czego zacząć?

Prześlij nam e-mailową deklarację przystąpienia do programu (wzór odnajdziesz w rozdz. I pkt 3. regulaminu Foodie+). Odwiedź dowolną z naszych restauracji partnerskich (około 4 pkt), zgarniając przy tym premię za pierwszą odwiedzoną restaurację w danym mieście (4 pkt) oraz pierwszą wizytę w danej restauracji (2 pkt). Potwierdź swój udział w programie (70 pkt) przesyłając nam w ciągu 30 dni wypełniony i podpisany Formularz Zgłoszenia (wzór odnajdziesz w rozdz. I pkt 4. regulaminu Foodie+), do którego dołączyć możesz pierwsze paragony fiskalne z restauracji. Zgromadzisz w ten sposób 80 pkt już na samym wstępie, a wystarczy przecież, że zapiszesz się jeszcze na nasz newsletter (2 pkt miesięcznie), będziesz regularnie odwiedzać restaurację z kartą (około 16-96 pkt miesięcznie), przesyłać nam paragony fiskalne (2 pkt miesięcznie), okazjonalnie zakupisz kartę na prezent dla bliskiej Ci osoby (100 pkt), przedłużysz swoją kartę (30 pkt) i odeślesz nam tę która utraciła już ważność (10 pkt), a nim się zorientujesz - będziesz wybierał dla siebie wymarzoną nagrodę z naszego katalogu.

Jak grać by wygrać?

Projektując program lojalnościowy, wychwyciliśmy cztery zasady, których znajomość pomoże Wam w osiągnięciu jak najlepszego wyniku. Nie ma jak wyjście do restauracjji w towarzystwie - korzystając z karty FoodieCard w pojedynkę zgromadzisz zaledwie 1/4 punktów, które byłyby Twoje gdybyś do restauracji zaprosił trzech swoich znajomych. Warto próbować tego co nowe - zgarniając przy okazji dodatkowe premie za pierwszą wizytę z kartą w danej restauracji, a także pierwszą wizytę z kartą w restauracji z danego miasta. Nic tak nie przybliża do wymarzonej nagrody jak obdarowanie bliskich kartą FoodieCard - zapewne wielokrotnie w ciągu roku poszukujesz pomysłu na ciekawy prezent imieninowy, urodzinowy, rocznicowy czy świąteczny - FoodieCard w opakowaniu prezentowym nadaję się do tego idealnie, przy czym zakup taki to najbardziej premiowana czyność w programie Foodie+. Wyraźny wzrost wartości punktów w miarę ich gromadzenia - jeśli tylko uzbierasz 500 pkt - możesz je wymienić na pierwszą w hierarchi nagrodę, jeśli jednak wstrzymasz się i będziesz zbierał dalej to z każdym punktem wartość Twojego salda będzie wyraźnie wzrastać, bo chyba zgodzisz się, że luksusowy rejs po Morzu Śródziemnym dla dwojga ma nominalnie dużo większą wartość niż 120 tabliczek ręcznie wyrabianej czekolady, przy czym jedno lub drugie możesz zarezerwować posiadając 15 000 pkt.

Ile wynosi moje aktualne saldo punktów i jak często jest aktualizowane?

Twoje saldo punktów aktualizujemy w ciągu 48 godzin od dokonania przez Ciebie premiowanej czynności, przy czym w przypadku autoryzacji paragonów fiskalnych - jest to 48 godzin odkąd je otrzymamy. Raz na kwartał będziemy przy tym przesłać Tobie e-mailowe zestawienie zebranych przez Ciebie punktów. O saldzie poinformujemy Cię także każdorazowo, gdy wyślesz nam w tej sprawie stosowne zapytanie e-mail.

Trochę skomplikowanie to wygląda. Nie mogło być prościej?

Być może, niemniej nie zapominajmy, że jest to pierwsza odsłona programu lojalnościowego. Przez jakiś czas będziemy się zatem przyglądać, zbierać sugestie, analizować, a następnie zabierzemy się za udoskonalanie rozwiązań, tak aby możliwie uprościć korzystanie z programu.

Dlaczego oferujecie takie, a nie inne nagrody?

FoodieCard to program dla miłośników dobrego jedzenia, dlatego większość nagród skierowana jest do smakoszy. Nasze propozycje wybierane były bardzo starannie, zależało nam bowiem na prezentach wyjątkowych oraz takich, na które nie można sobie pozwolić na co dzień. Uważamy przy tym, że poznawanie nowych, ciekawych smaków oraz podróże to wyjątkowo udana para, dlatego też wiele z naszych propozycji łączy oba elementy. Warto jednak zaznaczyć, że jesteśmy otwarci na wszelkie propzycje z Twojej strony, tak aby katalog nagród był możliwie najciekawszy.
 

Co oznaczają sformułowania  "Dostępność" i "Rezerwacja" przy opisiach nagród?

"Dostępność" oznaczona została w miesiącach w jakich możesz zrealizować daną nagrodę, natomiast "Rezerwacja" to wyprzedzenie (mierzone liczbą dni), z którym musisz zgłosić nam chęć realizacji wybranej nagrody, tak abyśmy mogli zagwarantować jej terminową realizację.

Opis nagród, które są w kręgu mojego zainteresowania jest dość lapidarny. Jak mogę dowiedzieć się o konkretnej nagrodzie czegoś więcej?

Opis ten jest wynikiem kompromisu między chęcią zamieszczenia wyczerpujacej informacji, przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnej przejrzystości strony. Jeśli zatem, jedna z nagród zainteresowała Cię szczególnie, to chętnie odpowiemy na Twoje pytania przesłane drogą e-mailową. Długo przygotowaliśmy się bowiem do startu programu lojalnościowego i doskonale znamy każdą z oferowanych nagród. Osobiście przetestowaliśmy zresztą 75% z nich, tak aby uzyskać całkowitą pewność, że oferujemy Tobie perspektywę naprawdę wyjątkowych przeżyć.

Mam już punkty na wymarzoną nagrodę. Co dalej?

Sprawdzasz w katalogu nagród dostepność danej nagrody i termin z którego wyprzedzeniem musisz zgłosić nam chęć jej realizacji, tak abyśmy w 100% mogli zagwarantować Tobie jej rezerwację. Następnie kontaktujesz się z nami e-mailowo, a my informujemy Cię o dacie wydania nagrody i udzielamy kompleksowego wsparcia merytorycznego w trakcie całego procesu jej realizacji.

Regulamin programu Foodie+

I. Definicje

1. Program Foodie+ - oznacza Program dla Klientów, którego organizatorem jest Foodie Card s.c., prowadzony na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie;

2. Karta FoodieCard – oznacza kartę wydawaną przez Foodie Card s.c. umożliwiającą gromadzenie punktów przy zakupach w restauracjach partnerskich po ich wcześniejszym okazaniu obsłudze, zgodnie z zasadami niniejszego Regulaminu;

3. Wstępna Deklaracja Zgłoszeniowa - e-mailowa deklaracja przystapienia do programu Foodie+, od której potwierdzonego przesłania można zacząć zbierać punkty. Aby jednak punkty te mogły zostać na stałe zapisane na Koncie - deklaracja musi zostać potwierdzona w ciągu 30 dni poprzez wypełnienie, podpisanie i przesłanie na adres Foodie Card s.c. Formularza Zgłoszeniowego.

*Wzór Wstępnej Deklaracji Zgłoszeniowej:

-----

Ja (imię i nazwisko) legitymujący/legitymująca się kartą FoodieCard  (nr karty) ważną do (data ważności), po zapoznaniu się z Regulaminem programu lojalnościowego Foodie+ i zaakceptowaniu jego postanowień, wstępnie deklaruję chęć udziału w programie Foodie+.

-----

4. Formularz Zgłoszeniowy – podpisany i przesłany do siedziby firmy Foodie Card s.c. formularz zawierający dane Uczestnika, którego akceptacja przez Foodie Card s.c. oznacza przystąpienie do Programu Foodie+ na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie.

*Wzór Formularza Zgłoszenia:

-----

Imię i nazwisko: ................................................................................
Data urodzenia: ................................................................................
Adres do korespondencji: ..............................................................
Nr telefonu kontaktowego: .............................................................
Adres e-mail: ....................................................................................
Numer karty FoodieCard: ...............................................................

Po zapoznaniu się z Regulaminem programu lojalnościowego Foodie+ i zaakceptowaniu jego postanowień, zgłaszam do rozpatrzenia swoją deklarację udziału w programie Foodie+, a jednocześnie wyrażam zgodę na przesyłanie na adres e-mail podany w Formularzu Zgłoszeniowym Wyciągu z Konta w związku z uczestnictwem w Programie Foodie+.

(własnoręczny podpis i data)

-----

5. Wyciąg Foodie+ – zestawienie wysyłane Uczestnikowi raz na kwartał zawierające informacje na temat zgromadzonych na Koncie Uczestnika punktów;

6. Nagrody – oznaczają nagrody przesyłane do Uczestnika o wartości zależnej od osiągniętego progu punktowego;

7. Progi punktowe – ilości punktów upoważniających do otrzymania Nagród o określonej wartości;

8. Konto – konto Uczestnika, na którym zapisywane i sumowane są gromadzone przez niego punkty przy użyciu Karty FoodieCard;

9. Przelicznik – 15 zł wydane z kartą w restauracjach partnerskich = 1 punkt przyznany na Konto Uczestnika; pierwsza wizyta z kartą w danej restauracji partnerskiej = 2 punkty przyznane na Konto Uczestnika; pierwsza wizyta z kartą w restauracji partnerskiej z danego miasta = 4 punkty przyznane na Konto Uczestnika; zakup karty na prezent = 100 punktów przyznanych na Konto Uczestnika; przedłużenie karty na drugi rok = 30 punktów przyznanych na Konto Uczestnika; przedłużenie karty na trzeci rok = 50 punktów przyznanych na Konto Uczestnika; przedłużenie karty na czwarty i każdy kolejny rok = 70 punktów przyznanych na Konto Uczestnika; rejestracja w programie lojalnościowym Foodie+ = 70 punktów przyznanych na Konto Uczestnika; każdy miesiąc obecności na liście mailingowej programu FoodieCard = 2 punkty przyznane na Konto Uczestnika; listowne przesłanie paragonów fiskalnych na adres siedziby Foodie Card s.c. = 2 punkty przyznane na Konto Uczestnika (nie częściej niż raz na 30 dni); odesłanie karty po wygaśnięciu terminu ważności w celu jej ponownego przetworzenia = 10 punktów przyznanych na Konto Uczestnika; post na witrynie partnerskiej opisujący program FoodieCard, a po każdym kolejnym półroczu post opisujący nowości w programie FoodieCard = 90 punktów przyznanych na Konto Uczestnika (nie częściej niż raz na 180 dni); fotorelacja na witrynie partnerskiej z restauracji partnerskiej z linkiem do strony FoodieCard = 30 punktów przyznanych na Konto Uczestnika (nie częściej niż raz na 30 dni); odnotowany zakup karty po bezpośrednim przejściu z witryny partnerskiej = 30 punktów przyznanych na Konto Uczestnika; odnotowanie przekierowania 10 nowych odwiedzin z witryny partnerskiej = 7 punktów przyznanych na Konto Uczestnika.

10. Restauracja Partnerska – podmiot współpracujący z Organizatorem w ramach Programu FoodieCard oferujący zniżki za okazaniem karty FoodieCard;

11. Wizyta z kartą - zamówienie w Restauracji Partnerskiej, po wcześniejszym okazaniu obsłudze własnej, ważnej karty FoodieCard poświadczone paragonem fiskalnym z naliczonym rabatem 50%, datowanym na dzień, w którym w danej restauracji obowiązywała promocja FoodieCard.

12. Uczestnik – osoba spełniająca warunki określone w pkt 1 i 2 rozdziału III (Warunki Udziału w Programie FoodieCard+).

II. Postanowienia Ogólne

1. Organizatorem Programu Foodie+ jest Foodie Card spółka cywilna M. Dotka, A. Smolinska z siedzibą w Poznaniu (60-688) na Osiedlu Jana III Sobieskiego 3/23, legitymująca się Numerem Identyfikacji Podatkowej 9721234655 oraz numerem REGON 301889489.

2. Program prowadzony jest pod nazwą „Foodie+”.

3. Program Foodie+ prowadzony jest w restauracjach partnerskich FoodieCard oraz w ramach serwisu www.foodiecard.pl. Lista restauracji biorących udział w Programie może ulec zmianie w każdym czasie w związku ze zmianami w strukturach sieci partnerów FoodieCard.

4. Organizator ma prawo tworzenia w ramach Programu Foodie+ klubów dla określonych grup Uczestników Programu Foodie+.

5. Program Foodie+ rozpoczął się z dniem 01.12.2012 r. i trwa bezterminowo, z zastrzeżeniem pkt 3.

III. Warunki Udziału w Programie FoodieCard+

1. Uczestnikiem Programu Foodie+ może być każda, pełnoletnia osoba fizyczna zamieszkująca na terytorium RP, posiadająca ważną kartę FoodieCard wyrobioną na swoje dane.

2. Warunkiem udziału w Programie Foodie+ jest listowne przesłanie na adres Organizatora prawidłowo wypełnionego i podpisanego Formularza Zgłoszeniowego. Formularz Zgłoszeniowy niepodpisany, nieczytelny, zniszczony lub niezupełny nie będzie uważany za zgłoszenie do Programu Foodie+.

3. Uczestnik poprzez podpisanie Formularza Zgłoszeniowego wyraża zgodę na przesyłanie pocztą na jego adres e-mail podany w Formularzu Zgłoszeniowym Wyciągu z Konta w związku z uczestnictwem w Programie Foodie+.

4. Podpisanie Formularza Zgłoszeniowego i jego przesłanie oznacza, że Uczestnik zapoznał się - stosownie do zawartych na nim oświadczeń - z warunkami Programu Foodie+ zawartymi w niniejszym Regulaminie oraz je akceptuje.

5. Foodie Card s.c. nie podnosi żadnej odpowiedzialności w przypadku podania nieprawidłowych lub nieprawdziwych danych. Każdy Uczestnik, aby otrzymywać Nagrody powinien zadbać o aktualizowanie swoich danych drogą e-mailową.

6. W Programie Foodie+ Punkty mogą być zbierane wyłącznie za zakupy osobiste. Za zakupy, do których wystawiana jest dla przedsiębiorcy faktura VAT, punkty na Konto Uczestnika nie będą przyznawane. Naliczone do wartości paragonu punkty mogą zostać odliczone przez Organizatora przed zakończeniem Okresu zbierania punktów, jeśli do paragonu wystawiona zostanie przedsiębiorcy faktura VAT.

IV. Gromadzenie Punktów

1. Uczestnik posiadający Kartę FoodieCard gromadzi Punkty na swoje indywidualne Konto przy zakupach w Restauracjach Partnerskich, zakupach na  stronie internetowej www.foodiecard.pl lub promując ideę karty na swojej witrynie internetowej.

2. Organizator zastrzega sobie wyłączenie z programu Foodie+ punktów zdobytych przez właściciela, współwłaściciela i pracownika Restauracji Parnerskich zgromadzonych podczas wizyt z kartą w Restauracji Partnerskiej, w której pracuje lub która jest jego własnością lub współwłasnością.

3. Organizator zastrzega limit dzienny w którym jeden Uczestnik może jednego dnia otrzymać punkty tylko za jedną wizytę w Restauracji Partnerskiej. Pozostałe wizyty (paragony fiskalne) z tego dnia nie będą premiowane punktami.

4. Przelicznik został wskazany w pkt rozdziału I (Definicje), przy czym może ulegać zmianie według uznania Foodie Card s.c., z zastrzeżeniem, że zmiana będzie każdorazowo komunikowana w ramach materiałów promocyjno-reklamowych, komunikacji marketingowej lub regulaminów dotyczących poszczególnych akcji ze zmienionym przelicznikiem.

5. Warunkiem naliczenia Punktów w Restauracjach Partnerskich jest okazanie karty FoodieCard i udzielenie na jej podstawie rabatu 50% w dni obowiązywania promocji FoodieCard.

6. Warunkiem naliczenia Punktów w serwisie www.foodiecard.pl jest przypisanie poprzez wszelkie udostępnione dane Zamówienia do Uczestnika programu Foodie+.

7. Za jeden zakup (jeden paragon fiskalny) Punkty mogą być przyznane Uczestnikowi tylko jeden raz.

8. Liczba zgromadzonych Punktów wraz z innymi informacjami dotyczącymi Programu Foodie+ przesyłana jest w formie Wyciągu Foodie+ raz na kwartał dla Uczestnika, który co najmniej raz użył Karty FoodieCard (czyli zdobył co najmniej jeden punkt na koncie Foodie+ w danym Okresie zbierania punktów).

9. Zarówno Okres zbierania punktów jak i Próg punktowy mogą ulec zmianie w dowolnym czasie według uznania Foodie Card s.c. (również podczas Okresu zbierania punktów), po wcześniejszym poinformowaniu Uczestników za pośrednictwem materiałów promocyjno-reklamowych oraz innej komunikacji wykorzystywanej przez Organizatora lub zmianie Regulaminu.

10. Łączenie Kont różnych Uczestników jest wykluczone.

11. Zgromadzone Punkty zachowują ważność terminowo przez okres czterech lat od dnia dokonania ostatniej transakcji i naliczenia punktów. Jeżeli w okresie dwóch lat Uczestnik nie użył ani razu swojej Karty FoodieCard, jego punkty zostają odjęte bezzwrotnie. Termin ważności Punktów może zostać zmieniony, co zostanie zakomunikowane na łamach Regulaminu.

12. Foodie Card s.c. jest uprawnione do wyznaczenia limitu Punktów, które mogą być przyznane w związku ze specjalnymi ofertami, za które dodatkowe Punkty są przyznawane. Wszelkie informacje na temat dodatkowych ofert lub limitów Punktów, które mogą być przyznane ogłaszane będą na stronie internetowej. Wszelkie dodatkowe promocje mogą być także zakomunikowane Uczestnikowi poprzez inne środki komunikacji (SMS, e-mail).

13. Nagrody Foodie+ nie podlegają wymianie na ekwiwalent pieniężny i nie mogą być przedmiotem obrotu gospodarczego. W szczególności wszelka sprzedaż lub zamiana punktów i nagród  na gotówkę jest zakazana. Punkty zgromadzone w Programie Foodie+ oraz otrzymane nagrody nie podlegają także przeniesieniu na inne osoby.

V. Wymiana Punktów na Nagrody

1. Punkty Foodie+ mogą być wymienione na towary i usługi (zwane dalej „Nagrodami”) wyszczególnione w katalogu i na stronach internetowych programu Foodie+. Nie ma możliwości wymiany punktów na gotówkę.

2.  Wymiany punktów może dokonać wyłącznie Uczestnik Programu posługujący się kartą FoodieCard wystawioną na własne nazwisko. Pracownik FoodieCard przy wymianie punktów może prosić Uczestnika o wiarygodne potwierdzenie jego tożsamości.

3. Zamówienia na produkty znajdujące się w katalogu Foodie+ są dostarczane przez Organizatora, przy czym każda Nagroda posiada zdefiniowany termin odbioru („Rezerwacja”), odpowiednio oznaczony i opisany w katalogu. Uczestnik jest zobowiązany odebrać zamówioną Nagrodę w przeciągu kolejnych 14 dni roboczych.

4. Przedstawiony w katalogu asortyment Nagród może ulegać zmianom. Zamówienia będą realizowane w miarę dostępności Nagród, do wyczerpania ich asortymentu. W momencie składania zamówienia Uczestnik może zostać poinformowany o ograniczonej dostępności towaru. Wówczas realizacja zamówienia będzie kontynuowana po potwierdzeniu przez Foodie Card s.c.  dostępności Nagrody.

5. Foodie Card s.c. zachowuje możliwość udostępniania za punkty Foodie+ innych Nogród, nie figurujących w Katalogu Foodie+, a objętych promocją. Foodie Card s.c. ma także prawo prowadzić promocje związane ze sprzedażą określonych towarów lub usług, w ramach których punkty Foodie+ mogą być wymieniane na rabaty na towary lub usługi objęte promocją. O warunkach takich akcji informuje on Uczestników za pośrednictwem strony internetowej.

6. Foodie Card s.c. zastrzega sobie prawo zmiany terminu dostawy w przypadku chwilowego braku dostępności Nagrody spowodowanego przyczynami niezależnymi od Foodie Card s.c..

7. W przypadku, gdy zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa z otrzymaniem Nagrody przez Uczestnika Programu wiąże się obowiązek zapłacenia zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych związanego z wartością produktu, Uczestnik Programu otrzymuje dodatkową nagrodę w kwocie odpowiadającej wartości należnego podatku. Kwota ta ulega automatycznie pobraniu przez Foodie Card s.c. na poczet należnego podatku i zostaje odprowadzona do stosownego Urzędu Skarbowego. Uczestnik otrzymuje produkt wolny od dodatkowych obciążeń.

VI. Moduł Partnerski

1. Warunkiem udziału w Module Partnerskim jest rejestracja w programie Foodie+ oraz uzyskanie autoryzacji i statusu „Partnera”.

2. Autor bloga lub serwisu internetowego zainteresowany udziałem w Module Partnerskim Programu Foodie+ zobowiązany jest w Formularzu Zgłoszeniowym dołączyć adres internetowy, pod którym prowadzi blog lub serwis o tematyce okołokulinarnej.

3. Foodie Card s.c. zastrzega sobie prawo oceny zgłoszonej witryny pod kątem okołokulinarnej tematyki, merytoryczności treści, a także popularności, a nastepnie zaakceptowania lub odrzucenia witryny w Module Partnerskim. O swojej decyzji Organizator ponformuję e-mailowo w przeciągu 14 dni od otrzymania Formularza Zgłoszeniowego.

4. Zaakceptowane przez Organizatora formy promocji idei FoodieCard to posty/artykuły na temat programu FoodieCard z linkiem do strony FoodieCard, fotorelacje z Restauracji Partnerskiej z linkiem do strony FoodieCard, banery dostarczone przez Foodie Card s.c. oraz linki testowe o treści zaakceptowanej przez Foodie Card s.c.

5. Do Modułu Partnerskiego stosuje się odpowiednio Przelicznik z pkt 9 rozdziału I (Definicje) Regulaminu programu lojalnościowego Foodie+.

6.  Zaakceptowanemu przez Foodie Card s.c. Partnerowi nie wolno w jakikolwiek sposób generować lub przyczyniać się do generowania Sztucznego Ruchu do stron FoodieCard.

7. Sztuczny Ruch – jest wyrażeniem zbiorczym obejmującym nieprawidłowe kliknięcia, których przyczyną może być (na przykład, ale nie wyłącznie) automatyczne załadowanie się strony, oprogramowanie aktualizujące indeksy wyszukiwarek internetowych, roboty internetowe, prośby przesłane za pośrednictwem e-maila lub serwisy dyskusyjne typu chatroom, generatory skryptów, umieszczenie odsyłaczy na stronach innych niż te, które Partner zgłosił oraz kliknięcia nie wygenerowane przez przeglądarki internetowe, kliknięcia, które nie zostały poprzedzone aktywacją linku przez Użytkownika chcącego połączyć się z daną stroną.

8. Efekty promocji w Module Partnerskim mierzone są za pomocą oprogramowania Google Analytics.

9. Organizator może przyznać dodatkowe Punkty w pierwszym przesłanym Wyciągu wynagradzając w ten sposób Uczestników, którzy promowali idee FoodieCard w okresie 27 II - 02 XII 2012, kierując się przy tym obowiązującym Przelicznikiem.

VII. Dane Osobowe Uczestników

1. Administratorem danych osobowych Uczestników Programu jest jego Organizator, tj. Foodie Card spółka cywilna M. Dotka, A. Smolinska z siedzibą w Poznaniu (60-688) na Osiedlu Jana III Sobieskiego 3/23.

2. Dane osobowe Uczestników podlegają ochronie zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. tekst jednolity Dz.U. 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), są gromadzone i przetwarzane na potrzeby przeprowadzenia Programu. Podanie danych osobowych przez Uczestnika jest dobrowolne, ale niezbędne dla uczestnictwa w Programie i skorzystania z uprawnień z niego wynikających.

3. Informacje zawarte w Formularzu Zgłoszeniowym wykorzystywane będą w przeprowadzenia Programu zgodnie z jego celem oraz komunikacji z Uczestnikiem związanej z uczestnictwem w Programie Foodie+.

4. Uczestnikom Programu przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz prawo do ich poprawiania na zasadach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. tekst jednolity Dz.U. 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

5. Uczestnicy Programu mogą wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Organizatora w celach marketingowych.

VIII. Zwroty i Reklamacje

1. Uczestnik przy składaniu każdego zamówienia na nagrodę otrzymuje kwit. Jeżeli dojdzie do jakiejkolwiek reklamacji związanej z realizacją zamówienia, to istnienie tego kwitu jest warunkiem zbadania sprawy Organizatora.

2.  Uczestnik ma prawo nie przyjąć przesyłki z nagrodą uszkodzonej w transporcie, przy czym powinien wówczas w możliwie najszybszym terminie powiadomić Organizatora o przyczynie nieprzyjęcia przesyłki.

3. Prawo zwrotu zamówionej nagrody przysługuje Uczestnikowi w przypadku jej uszkodzenia w transporcie lub niezgodności z zamówieniem, w tym także niekompletności lub wady. W celu złożenia reklamacji Uczestnik powinien w ciągu miesiąca od daty otrzymania przesyłki, a w przypadku wady Nagrody w terminie miesiąca od stwierdzenia wady, skontaktować się z Organizatorem.

IX. Nieprzepisowo zdobyte karty i punkty

1. Kartę FoodieCard uważa się za nieprzepisowo zdobytą, jeżeli uzyskano ją na podstawie karty zgłoszeniowej zawierające nieprawdziwe dane lub którą w jakikolwiek sposób sfałszowano. Niezwłocznie po stwierdzeniu takiego faktu przez Organizatora - Konto jest blokowane.

2. Nieprzepisowo zdobytymi punktami Foodie+ są w szczególności te, które uzyskano w drodze handlu nimi lub jeżeli podstawą zapisu były transakcje zakupowe nie należące do Posiadacza karty, lub też jeżeli punkty zostały zgromadzone w inny sposób, sprzeczny z postanowieniami Regulaminu.

3. Jeżeli Uczestnik do operacji wymiany punktów zamierza użyć nieprzepisowo zdobytej karty FoodieCard lub usiłuje dokonać przekazania (transferu) na własną kartę punktów z karty skradzionej, zagubionej lub własnej karty uprzednio zablokowanej, to czyn ten kwalifikuje się jako ciężkie naruszenie Regulaminu i w takim przypadku Konto Uczestnika jest blokowane, a Uczestnik wykluczany jest z programu Foodie+. Wymiana punktów z Konta zablokowanego jest niemożliwa.

4. Wobec osoby usiłującej zamienić punkty Foodie+ zdobyte nieprzepisowo lub punkty ze skradzionej lub zagubionej karty, FoodieCard s.c. ma prawo wszcząć postępowanie wyjaśniające, a w przypadku, gdy osoba ta jest Uczestnikiem Programu, wykluczyć z Programu.

5. FoodieCard ma bezwarunkowe prawo wykluczenia z Programu Uczestnika, który zdobył punkty Foodie+ lub kartę FoodieCard w sposób niezgodny z Regulaminem i unieważnienia zgromadzonych na Koncie punktów.

X. Oferta katalogu FoodiePlus

1. Aktualna oferta prezentów  dostępnych uczestnikom Programu Foodie+ nagród zamieszczone jest na stronie internetowej programu: www.foodiecard.pl/program-lojalnosciowy.

2.  Produkty figurujące w katalogu są do dyspozycji na miarę posiadanych zasobów. Foodie Card s.c. zastrzega sobie prawo do wycofania poszczególnych produktów z katalogu, o czym Uczestnicy zostaną poinformowanie za pośrednictwem strony internetowej; nie dotyczy to jednak zamówień przyjętych do realizacji, które będą realizowane na dotychczasowych zasadach.

3.  Wartości punktowe zbliżonych produktów oferowanych Uczestnikom w kolejnych edycjach katalogu Foodie+ mogą się od siebie różnić. W momencie pojawienia się nowej edycji katalogu Foodie+ oferta z poprzedniego katalogu Foodie+ traci ważność, przy czym Foodie Card s.c. wyraźnie określi, kiedy oferta zawarta w poprzednim katalogu traci ważność. Zamówienia przyjęte do realizacji przed datą utraty ważności katalogu pozostają ważne i zostaną zrealizowane na dotychczasowych zasadach.

4. FoodieCard ma prawo wycofania z katalogu Nagród wadliwych.

5.  Foodie Card s.c. ma prawo wprowadzić promocyjne wartości punktowe w przypadku wybranych produktów promując w ten sposób określony sposób wymiany punktów na nagrody. W/w oferta może być ograniczona w czasie.

XI. Ważność Punktów Foodie+

Punkty Foodie+ zachowują ważność przez okres 4 lat.

XII. Zmiany Regulaminu Programu Foodie+

1. Organizator zastrzega sobie prawo dokonywania zmian w niniejszym Regulaminie w każdym czasie. O wszelkich zmianach Uczestnicy będą informowani w Regulaminie. W przypadku braku akceptacji zmian Regulaminu, Uczestnik powinien zrezygnować z udziału w Programie Foodie+  zgodnie z postanowieniami pkt 4.

2. Organizator zastrzega sobie prawo do usuwania nieaktywnych Kont i zgromadzonych na nich punktów w przypadku niedokonania transakcji z użyciem karty przez okres co najmniej 1 roku.

3. Organizator uprawniony jest także do unieważnienia Punktów zgromadzonych przez Uczestnika lub wykluczenia Uczestnika z udziału w Programie Foodie+, w przypadku zaistnienia uzasadnionych podstaw, które oznaczają w szczególności: nadużywanie lub próbę nadużycia zasad Programu Foodie+, jakakolwiek próba użycia Karty FoodieCard lub Punktów w sposób niewłaściwy lub niezgodny z prawem lub w sposób sprzeczny z Regulaminem Programu Foodie+, podejrzenie nieuczciwości Uczestnika w związku z Programem Foodie+.

4. Uczestnik ma prawo zrezygnować z uczestnictwa w Programie Foodie+ poprzez złożenie oświadczenia o rezygnacji z uczestnictwa w Programie Foodie+.

5. Oświadczenie, o którym mowa w pkt 4, złożyć należy w formie pisemnej, przesyłając je pocztą na adres:

Foodie Card s.c.
Os. Jana III Sobieskiego 3/23
60-688 Poznań

Uczestnik potwierdza rezygnację z Programu Foodie+ własnoręcznym podpisem na oświadczeniu.

6. Rezygnacja Uczestnika z uczestnictwa w Programie Foodie+ powoduje jednoczesną likwidację jego Konta oraz zgromadzonych przez niego Punktów.

7. Rezygnacja z uczestnictwa w Programie Foodie+ jest jednoznaczna ze zrzeczeniem się wszelkich roszczeń wobec Organizatora.

XIII. Likwidacja Programu Foodie+

1. Foodie Card s.c. może dowolnie zadecydować o zakończeniu Programu przy zastosowaniu odpowiednich form informacji i zawiadomień.

2. Obwieszczenie zakończenia Programu musi być przez Foodie Card s.c. wystawione na stronie internetowej w dobrze widocznym miejscu z wyprzedzeniem przynajmniej 30 dni. Obwieszczenie musi zawierać szczegółowe warunki  zakończenia i datę ostatecznego terminu wymiany punktów.

3. Po zakończeniu Programu punkty Foodie+ nie mogą być  gromadzone.

XIV. Postanowienia Końcowe

1. Regulamin Programu Foodie+ jest dostępny do wglądu w siedzibie Foodie Card s.c., jak też na stronie internetowej www.foodiecard.pl.

2. We wszystkich sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie zastosowanie mają przepisy prawa polskiego, w szczególności przepisy Kodeksu Cywilnego.

3. Wszelkie spory wynikłe z uczestnictwa w Programie Foodie+ będą rozstrzygane polubownie, w braku satysfakcjonującego porozumienia, spory będą poddawane rozstrzygnięciu przez sąd powszechny właściwy stosownie do obowiązujący przepisów.

4. Niniejszy regulamin stanowi pełny i wyczerpujący opis zasad Programu Foodie+.

5. Regulamin Foodie+ wszedł w życie z dniem 2 grudnia 2012.