Twoja karta

Dołącz do klubu FoodieCard
  • rabat w restauracjach do 50%
  • podróże kulinarne
  • degustacje

O nas

Spółka Foodie Card powstała 23 sierpnia 2011 r. stawiając sobie za cel połączenie oczekiwań restauratorów i gości restauracji w obliczu rozwoju rynku gastronomicznego w Polsce. Na styku stwierdzeń „ludzie zbyt rzadko chodzą do restauracji” oraz „w restauracjach jest za drogo aby jadać tam codziennie” stworzyliśmy koncepcję, która odpowiada na potrzeby obu stron. Efektem tych prac jest program FoodieCard, który wystartował 27 lutego 2012 r.

Inspiracją dla nas był prężnie działający w Wielkiej Brytanii serwis TasteCard, którego podstawowe założenia twórczo zaimplementowaliśmy i dostosowaliśmy do polskich warunków.

Naszym celem nie jest samo dostarczanie zniżek. Chcielibyśmy zbliżyć do siebie otwartych restauratorów oraz ich gości budując społeczność świadomych miłośników dobrego jedzenia, wina oraz miejsc, gdzie można ich zasmakować.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej na temat tego, jak działa FoodieCard.

Plany na przyszłość

Obecnie FoodieCard to restauracje, jednak nie ustajemy w  wysiłkach, aby w niedalekiej przyszłości przygotować dla uczetników programu kompleksową ofertę foodie, która obejmować będzie degustacje, kursy, festiwale i podróże kulinarne.