Wskazówki

Wypełnij formularz zamówienia, decydując czy zamawiasz kartę dla siebie, czy na prezent dla bliskiej Ci osoby, a następnie dokonaj szybkiej i bezpiecznej płatności za pomocą usługi Dotpay.

Spersonalizowaną kartę otrzymasz (listem poleconym) w ciągu maksymalnie 10 dni roboczych - na adres, który zamieścisz w formularzu.

Zamawiając kartę na prezent, wpisz swoje dane osobowe do formularza, a my skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić wszystkie szczegóły.
Zamów kartę* - pola wymagane

Dane uczestników Programu FoodieCard są gromadzone i przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych osobowych przez Uczestnika Programu FoodieCard jest dobrowolne, ale niezbędne dla uczestnictwa w Programie Foodiecard i skorzystania z uprawnień z niego wynikających. Uczestnikom Programu FoodieCard przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz prawo do ich poprawiania. Informacje zawarte w zawarte w Formularzu zgłoszeniowym wykorzystywane będą w celu wydania karty FoodieCard, przeprowadzenia Programu FoodieCard oraz komunikacji z Uczestnikiem związanej z uczestnictwem w Programie FoodieCard. Informacje o sposobie korzystania z karty FoodieCard wykorzystywane będą w celu poznania preferencji rynkowych Uczestników oraz poprawy jakości usług oferowanych przez Organizatora Programu FoodieCard oraz Restauratorów. Administratorem danych osobowych Uczestników Programu FoodieCard jest Foodie Card spółka cywilna, Marcin Dotka, Anna Smolinska, z siedzibą w Poznaniu (60-688) na Osiedlu Jana III Sobieskiego 3/23.
Zamawiam kartę FoodieCard (89 zł)
Zamawiam voucher FoodieCard na prezent (99 zł)
* Imię i nazwisko:
* Ulica / numer domu:
* Kod pocztowy / miasto:
* Województwo:
* E-mail:
Telefon:
* Data urodzenia //
* Oświadczam, że otrzymałem i zapoznałem się z treścią Regulaminu Programu FoodieCard dostępnego na stronie www.foodiecard.pl/regulamin oraz że akceptuję jego treść.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora Programu FoodieCard na cele związane z wydaniem karty FoodieCard i przeprowadzeniem Programu oraz komunikacji z Uczestnikiem związanej z uczestnictwem w Programie FoodieCard.

* Wrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych firmie CLS Digital Adam Biskupski z siedzibą w Poznaniu (61-642) na Osiedlu Kosmonautów 24/36 w celu wyprodukowania i doręczenia mi karty FoodieCard.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych od Organizatora Programu FoodieCard drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.

Wyrażam zgodę na kontaktowanie się ze mną drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej w celu przeprowadzenia badań marketingowych.