Twoja karta

Dołącz do klubu FoodieCard
  • rabat w restauracjach do 50%
  • podróże kulinarne
  • degustacje

FAQ

Jak działa FoodieCard?

FoodieCard umożliwia otrzymanie do 50% rabatu na wszystkie dania z menu specjalnie oznaczonych restauracji. Korzystając z mapki na stronie głównej serwisu lub zakładki „Znajdź restaurację”, wybierz interesujące Cię miasto oraz restaurację, którą chciałbyś odwiedzić. Po kliknięciu w wybraną restaurację zapoznaj się z warunkami rabatu. Zwróć uwagę na dni tygodnia w które zniżka jest dostępna, ile osób może skorzystać z karty, czy restaurator wymaga wcześniejszej rezerwacji telefonicznej, jakie dni okolicznościowe są wyłączone z promocji oraz czy obejmuje ona napoje. Nastepnie, po zarezerwowaniu stolika (jeśli jest to wymagane) i poinformowaniu obsługi o chęci skorzystania z FoodieCard, ciesz się rabatem.

Ile restauracji uczesticzy w programie FoodieCard?

Zaczynaliśmy od współpracy z 8 restauracjami. Obecnie jest ich kilkadziesiąt, przy czym cały czas rozmawiamy z kolejnymi, tak aby baza FoodieCard rosła z miesiąca na miesiąc.

Gdzie mogę kupić FoodieCard?

Zakupu karty możesz dokonać wyłącznie przez Internet i tylko na stronie FoodieCard. W zakładce „Zamów kartę” znajdziesz formularz zamówienia. Wypełnij go, prześlij do nas oraz dokonaj szybkiej i bezpiecznej płatności za pomocą usługi Dotpay. Spersonalizowaną kartę otrzymasz priorytetowym listem poleconym w ciągu maksymalnie 10 dni.

Jak długo ważna jest FoodieCard?

FoodieCard ważna jest przez 12 miesięcy liczonych od ostatniego dnia miesiąca, w którym dokonałeś zakupu karty. Jeżeli zatem zamówiłeś kartę 12 maja 2015 r., będzie ona ważna do 31 maja 2016 r.

Jak przedłużyć ważność mojej dotyczczasowej FoodieCard?

Przede wszystkim bardzo nam miło, że chcesz być z nami przez kolejny rok :) Uczestnictwo w programie FoodieCard możesz przedłużyć, zamawiając nową kartę na stronie "Zamów kartę". Wówczas automat skojarzy dane z formularza zamówienia z wcześniejszą kartą, a my wydrukujemy nową kartę tak, aby była ona bezpośrednią kontynuacją dotychczasowej i abyś mógł się nią cieszyć bez dnia przerwy.

Czy restauracje wprowadzają jakieś ograniczenia przy korzystaniu z FoodieCard?

Tak. Restauracje okreslają wysokość rabatu, wskazują dni tygodnia w jakie obowiązuje rabat, definiują liczbę osób która może skorzystać z rabatu za okazaniem jednej karty oraz określają czy oferta obejmuje napoje. Restaurator może zastrzec także konieczność rezerwacji telefonicznej oraz wskazać dni okolicznościowe wyłączone z promocji. Wszystkie te informacje oznaczone są specjalnymi ikonkami na profilu interesującej Cię restauracji.

Czy korzystając z FoodieCard nie będę klientem drugiej kategorii?

Nie. Program FoodieCard zrzesza miłośników dobrego jedzenia na mieście. Tym samym, posiadacz karty (w przeciwieństwie do łapacza okazji) jest dla restauracji bardzo ważnym klientem, który zapewnia lokalowi ruch w mniej obłożone dni tygodnia.

Czy oferta restauracji w których mogę skorzystać z FoodieCard jest stała?

Nie. Spis restauracji może ulec zmianie w związku ze zgłoszeniem nowych restauracji do programu lub ze złożeniem przez restauratorów rezygnacji z udziału w programie. Każdorazowo przed zaplanowaniem wyjścia, należy zatem zapoznać się na naszej stronie z aktualną listą restauracji.

Kiedy FoodieCard pojawi się w moim mieście?

Mamy nadzieję, że już niedługo. Aktualnie skupiamy się na tym aby dostosować miarę podaży do lokalnego popytu. Ten z kolei okazał się wyróżniający w Poznaniu, świadomie zatem realizujemy model oparty na zrównoważonym rozwoju - we wszystkich kierunkach - od stolicy Wielkopolski jednak zaczynając i na niej się teraz koncentrując.

Czy FoodieCard mogę łączyć z innymi zniżkami?

Nie. Zgodnie z regulaminem rabat FoodieCard nie łączy się z innymi promocjami oraz ofertami specjalnymi przygotowanymi przez restauratora.

Czy mogę pożyczyć moją FoodieCard znajomemu?

Nie. Z FoodieCard można skorzystać wyłącznie za okazaniem dokumentu tożsamości. Karta upoważnia jednak do zniżki dla co najmniej dwóch osób, w związku z tym możesz skorzystać z niej razem ze znajomym lub też grupą znajomych.

Czy mogę podarować komuś FoodieCard jako prezent?

Tak. Korzystając z zakładki "Zamów kartę" możesz wybrać specjalne opakowanie okolicznościowe, w którym prześlemy Tobie  voucher na okaziciela. Możesz podarować go bliskiej Ci osobie, a ta będzie mogła wymienić go bezpłatnie w ciagu 6 miesięcy na swoją imienną kartę FoodieCard.