Twoja karta

Dołącz do klubu FoodieCard
  • rabat w restauracjach do 50%
  • podróże kulinarne
  • degustacje

Aktualności

Kampania reklamowa na Gastronautach

21.08.2012

Od kilku dni czerwone banery reklamujące program FoodieCard, odnaleźć można na stronach największego w Polsce internetowego przewodnika po restauracjach – Gastronauci.pl.


FoodieCard debiutuje w Warszawie

22.05.2012

Jak cześć z Was już pewnie zauważyła, w ostatnim czasie do programu FoodieCard dołączyły pierwsze restauracje z Warszawy – Kitchen Room i The Mint. Warszawa tym samym jest trzecim po Krakowie i Poznaniu miastem, w którego restauracjach akceptowane są karty FoodieCard, co cieszy nas szczególnie, gdyż od początku zakładaliśmy, że jeśli pomysł sprawdzi się w Małopolsce i Wielkopolsce, to bez kompleksów wyjdziemy z nim w obszar ogólnopolski, od stolicy poczynając.


Kampania reklamowa na GoDealla

27.04.2012

Od wczoraj czerwony baner reklamujący program FoodieCard oraz wszystkie uczestniczące w nim restauracje odnaleźć można na krakowskich i poznańskich stronach serwisu, będącego liderem na rynku agregatorów zakupów grupowych w Polsce – GoDealla.pl.


Blog FoodieCard

09.04.2012

Tym z Was którzy obserwują nasze poczynania na Facebooku, temat jest już zapewne znany, niemniej tych którzy jeszcze nie zajrzeli na stronę foodiecard.blogspot.com, chcieliśmy powiadomić, że pod powyższym adresem prowadzimy blog, na którym to zamieszczamy mini relacje z wizyt w restauracjach uczestniczących w programie.


FoodieCard na Facebooku

12.03.2012

Dziś mija równo dwa tygodnie od kiedy zainicjowaliśmy swoją obecność na Facebooku, co też skłania nas, aby pokusić się o pierwsze podsumowanie. Przede wszystkim bardzo cieszymy się, że z dnia na dzień jest Was coraz więcej. 210 osób, które w tak krótkim czasie polubiły profil FoodieCard, to dla nas wyróżnienie, a jednocześnie olbrzymia mobilizacja, aby ze zdwojoną siłą poszukiwać kolejnych restauracji, jakie gościłyby Was na preferencyjnych warunkach.


Pierwsza kampania reklamowa FoodieCard

05.03.2012

Banery reklamowe FoodieCard znajdziecie zarówno na stronach krakowskiego serwisu Głębia Smaku, jak i poznańskiego Zjeść Poznań.  W pierwszym przypadku jest to billboard wyświetlany rotacyjnie z maksymalnie trzema innymi kreacjami, w drugim - box na wyłączność.


Wystartowaliśmy w Krakowie i Poznaniu

27.02.2012

Kilka miesięcy intensywnych przygotowań, pierwsze spotkania z restauratorami i wreszcie możemy zaoferować Wam program rabatowy, który ma szansę zrewolucjonizować polską gastronomię. Na początek startujemy z pięcioma restauracjami w Krakowie (Corleone, Cosa Nostra, Konik na Biegunach, Tutto Bene, Via Otta) oraz trzema w Poznaniu (Passja, Shivaz, Umberto).


« < 2 - 3 - 4 - 5 - 6 > »