Twoja karta

Dołącz do klubu FoodieCard
  • rabat w restauracjach do 50%
  • podróże kulinarne
  • degustacje

Aktualności

Zmiany, zmiany, zmiany.

31.05.2015
 
Pod koniec kwietnia wysłaliśmy do Was ankietę, której wyniki miały określić kierunek dalszego rozwoju programu FoodieCard. Serdecznie dziękujemy za tak liczne jej wypełnienie. Tym bardziej jesteśmy wdzięczni, że uzyskaliśmy właściwie gotową receptę na zmiany.

Ankieta na temat kierunku rozwoju FoodieCard

28.04.2015

W związku z faktem, że w ciągu najbliższych miesięcy FoodieCard zdecydowanie przyspieszy na kilku odcinkach swojej działalności - do wszystkich naszych klientów rozesłaliśmy dziś e-mail z ankietą, która okreslić ma kierunek dalszego rozwoju programu.


Nowa Sytuacja - nowa restauracja w programie

08.04.2015

Niezmiernie miło nam poinformować, że do programu FoodieCard dołączyła restauracja Nowa Sytuacja, która mieści się przy ul. Wielkiej 18 w Poznaniu.


U Myśliwych - rozszerzenie współpracy

18.03.2015

Miło nam poinformować, że rozszerzyliśmy naszą dotychczasową współpracę z poznańską restauracją U Myśliwych.


Trzecie urodziny FoodieCard

27.02.2015

Dziś mijają trzy lata, odkąd wystartował program FoodieCard. Dla nas to wielkie święto, a jednocześnie doskonały pretekst, aby krótko podsumować ostatnich 12 miesięcy oraz wytyczyć plan na kolejny rok.


Jest nas pięć tysięcy na Facebooku

10.02.2015

W ciągu niespełna trzech lat od startu programu FoodieCard, nasz profil na Facebooku polubiło już pięć tysięcy osób - za co serdecznie dziękujemy!


Podaruj FoodieCard na Święta

06.12.2014

Jeśli poszukujecie pomysłu na niebanalny prezent świąteczny, nie mogliście lepiej trafić - zwłaszcza, że radość osoby obdarowanej kartą FoodieCard będzie trwała nie jeden wieczór, tydzień, czy miesiąc, a cały rok :)


Czerwone Sombrero - nowa restauracja w programie

28.11.2014

Niezmiernie miło nam poinformować, że do programu FoodieCard dołączyła restauracja Czerwone Sombrero, która mieści się w Pasażu Apollo przy ul. Piekary 17 w Poznaniu.


Punkt Sporny - nowa restauracja w programie

09.10.2014

Niezmiernie miło nam poinformować, że do programu FoodieCard dołączyła restauracja Punkt Sporny, która mieści się przy Starym Rynku 27 w Poznaniu.


taWłoska - nowa restauracja w programie

01.10.2014

Niezmiernie miło nam poinformować, że do programu FoodieCard dołączyła restauracja taWłoska, która mieści się przy ul. Poranek 3 (wejście od Marcelińskiej) w Poznaniu.


« < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 > »